Dodano: środa, 12 kwiecień 2017r. Producent: Lantech (produkty w sklepie) Komentarzy: (dodaj komentarz)

IPGC-0101DSFP oraz IGC-0101DSFP nowe przemysłowej klasy konwertery 10/100/1000T do 100/1000M firmy Lantech

Firma Lantech uznany producent urządzeń dla komunikacji Ethernet IP rozszerzyła swoją ofertę przemysłowych konwerterów światłowodowych o kompaktowych rozmiarów modele IPGC-0101DSFP (z PoE) oraz IGC-0101DSFP (bez PoE).

5 lat gwarancjiWażną informacją dla klientów szukających rozwiązań dla aplikacji przemysłowych, jest fakt posiadania przez urządzenia Lantech 5 lat gwarancji, która jest wyrazem wysokiego zaufania producenta dla swoich produktów.

IPGC-0101DSFP

IPGC-0101DSFP

Przemysłowej klasy konwerter 10/100/1000T do 100/1000M SFP z PoE

  • Wspiera autowykrywanie ramki LLF/10Kb (Jumbo Frames)
  • Podwójnej szybkości SFP (100/1000MFX) ustawiane za pomocą przełącznika DIP Switch
  • Podwójna moc wejściowa: model 12V (9.5~57VDC), model 48V (44~57VDC)
  • Zdalne sterowanie zasilaniem PoE
  • Temperatura pracy od -40°C do 75°C (model z sufixem -E)

Standards

IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE802.3ab 1000Base-T
IEEE802.3x Flow Control and Back pressure
IEEE802.3z 1000BaseSX/LX standards
IEEE802.3at PoE/PSE

Switch Architecture

Store and Forward

Jumbo Frame

10Kbytes

Fiber parameters

Fiber Core: Multi-mode (62.5/125um, 50/125um)
Single-mode (9/125um)
Wavelength: 850nm(Multi-mode)
1310nm(Single-mode)
Fiber Distance: Based on transceiver type for different distance

Optical Cable

1.25Gbps:
Multi mode: 0 to 550 m, 850 nm (50/125 µm); 0 to 2 km, 1310 nm (50/125 µm)
Single mode: 0 to 10 km/ 30 km/ 40 km, 1310 nm (9/125 µm); 0 to 50 km/ 60 km/ 80km/ 120 km, 1550 nm (9/125 µm)
125Mbps:
Multi mode: 0 to 2 km/ 5 km, 1310 nm (62.5/125 µm)
Single mode: 0 to 30 km, 1310 nm (62.5/125 µm)
WDM 1.25Gbps:
Single mode: 0 to 10 km/ 20 km/ 40 km/ 60 km, 1310 nm (9/125 µm); 0 to 80 km, 1490 nm (9/125 µm); 0 to 10 km/ 20 km/ 40 km/ 60 km/ 80 km, 1550 nm (9/125 µm)
WDM 125Mbps:
Single mode: 0 to 20 km/ 40 km/ 60 km/ 80 km, 1310 nm (9/125 µm); 0 to 20 km/ 40 km/ 60 km/ 80 km, 1550 nm (9/125 µm)

DIP Switch

DIP Switch 1:
ON: Enables Power Fault Alarm
OFF: Disables Power Fault Alarm
DIP Switch 2: SFP speed

Polarity protection

Power polarity auto-reverse* and protection

Relay Alarm

Provides one relay output for power fail alarm.
Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC24V

Connectors

Fiber: Mini-GBIC 3.3V 100/1000M FX
RJ-45 Socket: CAT-5 (10/100/1000Mbps) Twisted Pair cable Auto MDI/MDI-X and Auto-Negotiation Function Support

LED

Per unit: Power1 (Green), Power2 (Green), Fault (Red)
Fiber: Link/Active (Green)
TX: Link/Active (Yellow),1000M (Green)
PoE : Green

Power Supply

Dual 9.5V~57VDC (12V model)
Dual 44V~57VDC, dual -48VDC input (48V model)

Power Consumption

5 Watts Max

Operating Humidity

5% ~ 95% (Non-condensing)

Operating Temperature

-20°C~60°C / -4°F~140°F (Standard model)
-40°C~75°C / -40°F~167°F(-E model)

Storage Temperature

-20°C~70°C / -4°F~158°F

Case Dimension

Metal case. 35mm (W) x 152mm (H) x 105mm (D) mm

Installation

DIN Rail and Wall Mount* Design

EMI & EMS

FCC Part 15 Class A, CE EN55032 Class A, CE EN55024, CE EN61000-4-2 (ESD) Level 3, CE EN61000-4-3 (RS) Level 3, CE EN61000-4-4 (EFT) Level 3, CE EN61000-4-5 ED3 (Surge) Level 3, CE EN61000-4-6 (CS) Level 3, CE N61000-4-8, EN61000-4-11

Stability Testing

IEC60068-2-32 (Free fall), IEC60068-2-27 (Shock), IEC60068-2-6 (Vibration)

MTBF

1884611 hrs

Warranty

5 years

IGC-0101DSFP

IGC-0101DSFP

Przemysłowej klasy konwerter 10/100/1000T do 100/1000M SFP

  • Podwójnej szybkości SFP (100/1000MFX) ustawiane za pomocą przełącznika DIP Switch
  • Szeroki zakres podwójnych napięć wejściowych DC 9V~72VDC (model 12V)
  • Szeroki zakres podwójnych napięć wejściowych AC 18V~36VAC z izolacją galwaniczną oraz -48VDC (model AC)
  • Wspiera autowykrywanie ramki LLF/10Kb (Jumbo Frames)
  • Temperatura pracy od -40°C do 75°C (model z sufixem -E)
  • Rack mount kit 19" dla montażu jednego lub dwóch konwerterów jednocześnie

Standards

IEEE802.3 10Base-T
IEEE802.3u 100Base-TX/100Base-FX
IEEE802.3ab 1000Base-T
IEEE802.3x Flow Control and Back pressure
IEEE802.3z 1000BaseSX/LX standards

Jumbo Frame

10Kbytes

Fiber parameters

Fiber Core: Multi-mode (62.5/125um, 50/125um)
Single-mode (9/125um)
Wavelength: 850nm(Multi-mode)
1310nm(Single-mode)
Fiber Distance: Based on transceiver type for different distance

Optical Cable

1.25Gbps:
Multi mode: 0 to 550 m, 850 nm (50/125 µm); 0 to 2 km, 1310 nm (50/125 µm)
Single mode: 0 to 10 km/ 30 km/ 40 km, 1310 nm (9/125 µm); 0 to 50 km/ 60 km/ 80km/ 120 km, 1550 nm (9/125 µm)
125Mbps:
Multi mode: 0 to 2 km/ 5 km, 1310 nm (62.5/125 µm)
Single mode: 0 to 30 km, 1310 nm (62.5/125 µm)
WDM 1.25Gbps:
Single mode: 0 to 10 km/ 20 km/ 40 km/ 60 km, 1310 nm (9/125 µm); 0 to 80 km, 1490 nm (9/125 µm); 0 to 10 km/ 20 km/ 40 km/ 60 km/ 80 km, 1550 nm (9/125 µm)
WDM 125Mbps:
Single mode: 0 to 20 km/ 40 km/ 60 km/ 80 km, 1310 nm (9/125 µm); 0 to 20 km/ 40 km/ 60 km/ 80 km, 1550 nm (9/125 µm)

DIP Switch

DIP Switch 1:
ON: Enables Power Fault Alarm
OFF: Disables Power Fault Alarm
DIP Switch 2: SFP speed

Connectors

Fiber: Mini-GBIC 3.3V 100/1000M FX
RJ-45 Socket: CAT-5 (10/100/1000Mbps) Twisted Pair cable Auto MDI/MDI-X and Auto-Negotiation Function Support

LED

Per unit: Power1 (Green), Power2 (Green), Fault (Red)
Fiber: Link/Active (Green)
TX: Link/Active (Yellow),1000M (Green)

Power Supply

Terminal Block, dual input power
Isolated Input Voltage Range: 9VDC to 72VDC (12V model) ; -48VDC dual power input
Isolated Input Voltage Range: 18VAC to 36VAC (AC model)

Power Consumption

5 Watts Max

Polarity protection

Power polarity auto-reverse* and protection

Relay Alarm

Provides one relay output for power fail alarm.
Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC24V

Operating Humidity

5% ~ 95% (Non-condensing)

Operating Temperature

-20°C~60°C / -4°F~140°F (Standard model)
-40°C~75°C / -40°F~167°F(-E model)

Storage Temperature

-40°C~85°C / -40°F~185°F

Case Dimension

Metal case. IP-30,
35mm (W) x 152mm (H) x 105mm (D)

MTBF

1884611 hrs

Installation

DIN Rail and Wall Mount* Design

EMI & EMS

FCC Part 15 Class A, CE EN55032 Class A, CE EN55024, CE EN61000-4-2 (ESD) Level 3, CE EN61000-4-3 (RS) Level 3, CE EN61000-4-4 (EFT) Level 3, CE EN61000-4-5 ED3 (Surge) Level 3, CE EN61000-4-6 (CS) Level 3, CE N61000-4-8, EN61000-4-11

Stability Testing

IEC60068-2-32 (Free fall), IEC60068-2-27 (Shock), IEC60068-2-6 (Vibration)

Warranty

5 years

Komentarze do artykułu

Pozostałe aktualności:

SKY66121-11 wysokiej sprawności, moduł nadawczo-odbiorczy (FEM) firmy Skyworks dla aplikacji IoT

SKY66121-11 wysokiej sprawności, moduł nadawczo-odbiorczy (FEM) firmy Skyworks dla...

Firma Skyworks zaprezentowała SKY66121-11 - wysokiej sprawności, moduł nadawczo-odbiorczy (FEM), który zapewnia ponad czterokrotne...

Moduły bezprzewodowe Digi XBee® SX 868 wykorzytane w projekcie autonomicznych bezemisyjnych łodzi AGH Solar Boat

Moduły bezprzewodowe Digi XBee® SX 868 wykorzytane w projekcie autonomicznych...

AGH Solar Boat to studencki projekt Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Zespół buduje bezemisyjne łodzie wyścigowe z wykorzystaniem w...

PBL500 seria 500W zasilaczy XP Power dla aplikacji medycznych z BF oraz IT z możliwością pracy bez wentylatora

PBL500 seria 500W zasilaczy XP Power dla aplikacji medycznych z BF oraz IT z...

Firma XP Power jeden z wiodących producentów zasilaczy AC-DC i przetwornic, zaprezentowała zasilacze serii PBL500 w budowie formatu U...