Dodano: piątek, 29 kwietnia 2016r. Producent: Pulse

Podwieszane anteny dystrybucyjne Clarity firmy Pulse o wiodącej wartości PIM

Podwieszane anteny dystrybucyjne o wiodącej wartości PIM

Firma Pulse Electronics, wiodący dostawca komponentów elektronicznych wprowadza do swojej oferty nowe białe anteny dystrybucyjne DAS rodziny Clarity - ultracienkich, podwieszanych, wielokierunkowych anten. Rozszerzenie przeźroczystej rodziny anten Clarity, o wersje z białego tworzywa oferuje obniżenie kosztów przy zachowaniu wysokiej wydajności, która spełni również wymagania estetyczne w wielu budynkach i miejscach publicznych. Antena może być instalowana z nowym adapterem firmy Pulse, który sprawia, że instalacja anteny jest zadziwiająco prosta, nawet w sufitach z twardego betonu i miejscach o ograniczonej przestrzeni.

Nowa rodzina białych anten Clarity pokrywa zakres częstotliwości sieci komórkowych oraz Wi-Fi od 608 do 2700 MHz. Podobnie jak wszystkie anteny serii PIMinator®, wydajność anten dystrybucyjnych DAS firmy Pulse Electronics jest wyjątkowa, osiągając rating PIM na poziomie -155dBc przy 2x20 watów (2x43dBm). Anteny spełniają wymagania międzynarodowych dostawców usług komórkowych, a w tym AT&T i Verizon Wireless. Obudowa anteny jest niezwykle cienka posiadając grubość zaledwie 8.4mm poniżej poziomu sufitu. Dodatkowo średnica 239mm powoduje, że antena jest prawie niezauważalna, dzięki czemu jest ona idealnym rozwiązaniem dla zapewnienia dostępu do sieci bezprzewodowej w hotelach, centrach konwencyjnych, urzędach, starszych budynków z niskimi sufitami.

Nowy adapter montażowy (numer katalogowy: DASCLINSERT) eliminuje problem instalacji anteny w sufitach, gdzie istnieje ograniczony dostęp montażu. Adapter DASCLINSERT realizuje instalację typu „blind-hole” wraz z prostym obrotem dla zaczepienia i blokady anteny na właściwym miejscu. Adapter nie wpływa na parametry anteny oraz nie podwyższa dodatkowo niskiego profilu anteny.

Rodzina białych anten Clarity składa się z sześciu wariantów plus reflektora, zwiększając do 12 liczbę wariantów w rodzinie Clarity. Modele to: DASUTWC500NF i DASUTWCR500NF z żeńskim złączem typu N, DASUTWC500MD i DASUTWCR500MD ze złączem 4.1-9.5 mini-DIN oraz DASUTWC5004310 i DASUTWCR5004310 ze złączem 4.3-10.