Dodano: wtorek, 26 sierpień 2014r. Producent:

Zasilacze konfigurowalne w ofercie firmy XP Power

Zasilacze konfigurowalne firmy XP PowerOferta firmy XP Power nie byłaby kompletna bez prestiżowej grupy zasilaczy konfigurowalnych. Największą zaletą tychże zasilaczy jest możliwość dobrania ich konfiguracji dla konkretnych potrzeb takich jak m.in. poziom mocy wyjściowej, wartość napięć wyjściowych, maksymalne obciążenie linii czy możliwość łączenia równoległego, lub szeregowego celem zwiększenia całkowitej mocy na konkretnej linii napięciowej, lub zwiększenia napięcia wyjściowego.

Kolejną ich zaletą jest bardzo szybki czas wdrożenia takiego zasilacza w przeciwieństwie do rozwiązań typu "custom", które ze względu na swoją specyfikę wymagają czasu na powstanie projektu, ich badanie i certyfikowanie oraz późniejsze wdrażanie do produkcji, które to etapy - co jest oczywiste - również odpowiednio kosztują.

W zasilaczach konfigurowanych istnieje możliwość doboru modułów praktycznie od ręki. Ich szeroki wybór gwarantuje precyzyjne dopasowanie do wymagań aplikacji.

XP Power w swojej ofercie posiada dwie serie, w zależności od wymagań mocowych.

Seria LP-MD, zakres mocy 250-450W, certyfikaty przemysłowe i medyczne

Seria fleXPower, zakres mocy 400-2500W, certyfikaty przemysłowe i medyczne

Na wszystkie zasilacze XP Power oferuje 3 lata gwarancji. W razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inżynierem Aplikacyjnym: janusz.kulesza@gamma.pl, bądź telefonicznie pod numerem (+48) 22 862 75 02.