Dodano: wtorek, 26 sierpień 2014r. Producent:

Katalog produktów grupy ROHM na rok 2015

Katalog produktów grupy ROHMKorporacja ROHM, w skład której wchodzą takie firmy jak Lapis Semiconductor oraz Kionix opublikowała obszerny katalog aktualnych produktów na 2015 rok.

Indeks katalogu produktów grupy ROHMW obszernym 372-stronicowym katalogu producent przedstawia swoje aktualne linie produktowe w 33 grupach towarowych począwszy m.in. od układów pamięci FRAM, przez niskonapięciowe 16-bitowe mikrokontrolery, układy zasilania, czujniki i sensory żyroskopowe MEMS, przez tranzystory mocy, moduły IGBT, a kończąc na diodach Power LED, diodach laserowych i kończąc na kondensatorach tantalowych.

Wraz z podaniem dokładnych modeli oraz ich podstawowych parametrów w katalogu znalazł się opis wykorzystywanych przez grupę ROHM obudów z podaniem ich charakterystyk oraz schemat nazewnictwa P/N produktów dla każdej grupy towarów.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem (PDF, 40MB) oraz ofertą innowacyjnych produktów firm ROHM, Lapis Semi oraz Kionix. W razie wszelkich pytań prosimy o kontakt z naszym Inżynierem Aplikacyjnym: janusz.kulesza@gamma.pl, bądź telefonicznie pod numerem: (+48) 22 862 75 02.