Dodano: wtorek, 26 sierpień 2014r. Producent:

Miniaturowe diody PICOLED rozmiaru 0402 firmy ROHM dostępne z magazynu

ROHM Picoled

Firma ROHM wiodący producent podzespołów elektronicznych posiada w swojej bogatej ofercie unikalną rodzinę małej wielkości i wielokolorowych diod LED PICOLED, o grubości zaledwie 0.2mm.

ROHM PicoledWysokie parametry użytkowe oraz rozmiar osiągnięto stosując innowacyjne technologie produkcji opracowane w korporacji ROHM. Dzięki zastosowaniu miniaturowego rozmiaru 0402 (1006), udało się uzyskać o 53% mniejszą powierzchnię montażu w porównaniu do dotychczasowego rozmiaru 0603 (1608) bez uszczerbku na parametrach czy stabilności oraz powtarzalności produkcji

ROHM PicoledNiewielki rozmiar diod PICOLED sprawia, że są one idealne do stosowania w wysokiej gęstości aplikacjach macierzy LED oraz wszędzie tam gdzie liczy się jak najlepsza ekspresja prezentowanych informacji. Producent zapewnia również ich wysoką trwałość bez pogorszenia jasności nawet po 10.000 godzinach pracy.

Dysponujemy próbkami diod z serii SML-P (karta katalogowa) oraz SML-E (karta katalogowa) prosto z naszego magazynu. W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie nowych diod LED serii PICOLED firmy ROHM zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem. lub do kontaktu z naszym Inżynierem: grzegorz.bazyluk@gamma.pl.