Dodano: wtorek, 26 sierpień 2014r. Producent:

Katalog produktów firmy Lantech 2015

Katalog produktów Lantech 2015Firma Lantech - wiodący producent urządzeń komunikacyjnych Ethernet IP opublikowała nowy katalog produktów na 2015 rok.

W bogato ilustrowanym i przejrzystym 48-stronicowym przewodniku producent przedstawia wszystkie swoje aktualne linie produktowe w zależności od rodzaju aplikacji docelowej. Oprócz przedstawionych produktów na stronach katalogu mogą Państwo również dowiedzieć się wielu ciekawych informacji dotyczących m.in. obsługiwanych topologii sieciowych, analiz przypadków zastosowania produktów Lantech w realnych i działających aplikacjach jak również o zastosowanych innowacyjnych technologiach.

Oferta firmy Lantech obejmuje takie zastosowania jak inteligentne systemy nadzoru w aplikacjach bezpieczeństwa oraz transportu masowego, aplikacje w branżach energetycznych, kolejowych oraz wydobywczych. Katalog przedstawia również opis autorskiego oprogramowania firmy Lantech InstaConfig oraz InstaView, które ułatwia administratorom sieci przemysłowych na wydajne i elastyczne zarządzanie dziesiątkami zdalnych urządzeń.

Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem (PDF, 26MB) oraz ofertą produktów firmy Lantech.