Dodano: środa, 02 marzec 2016r. Producent: Lantech (produkty w sklepie) Komentarzy: 0 (dodaj komentarz)

Nowe niezarządzalne przemysłowej klasy switche PoE firmy Lantech

Nowe niezarządzalne przemysłowej klasy switche PoE firmy Lantech

Firma Lantech uznany producent urządzeń dla komunikacji Ethernet IP rozszerzyła swoją ofertę niezarządzalnych, przemysłowej klasy switchy PoE, wraz z kompaktowych rozmiarów modelami IPES-0204DFT-4 oraz IPES-0104GT-4.

5 lat gwarancjiWażną informacją dla klientów szukających rozwiązań dla aplikacji przemysłowych, jest fakt posiadania przez urządzenia Lantech 5 lat gwarancji, która jest wyrazem wysokiego zaufania producenta dla swoich produktów.

IPES-0204DFT-4

IPES-0204DFT-4

Przemysłowy niezarządzalny switch PoE 4x 10/100TX PoE at/af + 1x 10/100/1000T + 1x Dual Speed SFP

  • Wsparcie dla standardu IEEE 802.3at/af PoE+
  • Wbudowane 4 porty z iniektorami PoE z mocą do 30W na port
  • 12V napięcie wejściowe dla dostarczenia 48V napięcia wyjściowego PoE (model 12V)
  • Złącze przekaźnika do podłączenia z systemem alarmowym
  • Szeroki, przemysłowy zakres obsługiwanej temperatury pracy od -40°C to 75°C

 

 

 

IEEE Standards

IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX Fast Ethernet
IEEE802.3x Flow Control and Back Pressure
IEEE802.3at/af Power over Ethernet

Switch Architecture

Back-plane (Switching Fabric): 1.0Gbps
Packet throughput ability (Full-Duplex): 1.488Mpps @64bytes

Transfer Rate

14,880pps for Ethernet port
148,800pps for Fast Ethernet port

Mac Address

8K MAC address table

Connectors

10/100TX: 4 x RJ-45 with auto MDI/MDI-X function; Support PoE+ injector function
10/100/1000T:1x RJ-45 with auto MDI/MDI-X function
100M/1000M fiber: 1 x dual speed SFP slot for Single-mode or Multi-mode type fiber cable

PoE pin assignment

RJ-45 port # 1~# 4 support IEEE 802.3at/af End-point, Alternative A mode.
Positive (VCC+): RJ-45 pin 1, 2.
Negative (VCC-): RJ-45 pin 3, 6.
Data (1,2,3,6 )

Network Cable

10Base-T: 2-pair UTP/STP Cat. 3, 4, 5, 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
100Base-TX: 2-pair UTP/STP Cat. 5, 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)

Optical Cable

Multi-mode: 50/125um~62.5/125um
Single-mode: 9/125um
Available distance: 2km (Multi-mode)/30km (Single-mode)
Wavelength: 1310nm (Multi-mode/Single-mode)

Protocol

CSMA/CD

LED

Per unit: Power 1 (Green), Power 2 (Green), Fault(Amber)
Fiber: Link/Active(Green)
TX: Link/Active(Green), PoE: Feeding Power (Amber)

Power Supply

Redundant PoE 48VDC (44~56VDC) :48V model
Redundant PoE 12VDC ( 9.5~56VDC)

Power Consumption

4.1 Watts max.

PoE budget

120W (48V model) ; 80W (12V model)

Overload current protection

Present

Operating Humidity

5% ~ 95% (Non-condensing)

Operating Temperature

-40°C~75°C / -40°F~167°F

Storage Temperature

-40°C~85°C /-40°F~185°F

Case Dimension

IP-30,
12V model: 43(W) x 105(D) x 152(H) mm
48V model: 35(W) x 105(D) x 152(H) mm

Weight

660g

Installation

DIN Rail and Wall Mount Design

EMI & EMS

FCC Class A,
CE EN61000-4-2 (ESD),
CE EN61000-4-3 (RS),
CE EN61000-4-4 (EFT),
CE EN61000-4-5 (Surge),
CE EN61000-4-6 (CS),
CE EN61000-4-8,
CE EN61000-4-11,
CE EN61000-6-2,
CE EN61000-6-4

Stability Testing

IEC60068-2-32 (Free fall), IEC60068-2-27 (Shock),
IEC60068-2-6 (Vibration)

MTBF

N/A

Warranty

5 years

 

IPES-0104GT-4

IPES-0104GT-4

Przemysłowy niezarządzalny switch PoE 4x 10/100TX PoE at/af + 1x 10/100/1000T

  • Wsparcie dla standardu IEEE 802.3at/af PoE
  • Redundantne zasilanie z ochroną OCP (Overload Current Protection)
  • Szeroki, przemysłowy zakres obsługiwanej temperatury pracy od -40°C to 75°C (model w wersji -E)
  • 12V napięcie wejściowe dla dostarczenia 48V napięcia wyjściowego PoE (model 12V)
  • Wbudowane 4 porty z iniektorami PoE z mocą do 30W na port

 

 

 

IEEE Standards

IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-TX and 100Base-FX Fast Ethernet
IEEE802.3x Flow Control and Back Pressure
IEEE802.3at/af Power over Ethernet

Switch
Architecture

Back-plane (Switching Fabric): 2.8Gbps
Packet throughput ability (Full-Duplex): 1.488Mpps
@64bytes

Transfer Rate

14,880pps for Ethernet port
148,800pps for Fast Ethernet port

MAC Address

8K MAC address table

Connectors

10/100TX: 4 x RJ-45 with auto MDI/MDI-X function
10/100/1000T: 1 x RJ-45 with auto MDI/MDI-X
Support 4 PoE injector function

Network Cable

10Base-T: 2-pair UTP/STP Cat. 3, 4, 5, 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
100Base-TX: 2-pair UTP/STP Cat. 5, 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)

PoE PIN
Assignment

RJ-45 port #1 - #4 support IEEE 802.3af End-point;
Alternative A mode.
Positive (VCC+): RJ-45 pin 1,2
Negative (VCC-) : RJ-45 pin 3,6
Data (1,2,3,6)

Protocol

CSMA/CD

Case
Dimension

IP-30,
12V model: 43(W) x 105(D) x 152(H) mm
48V model: 35(W) x 105(D) x 152(H) mm

Weight

800g

LED

Per unit: Power 1 (Green), Power 2 (Green), Fault (Red)
4 port 10/100TX: Link/Activity (Green), PoE (Yellow)
1 port 10/100/1000T: Link/Activity(Green), Full duplex/Collission(Yellow)

Power Supply

48VDC (45~56VDC),- 48VDC (-45~ -56VDC),
9.5V~56VDC dual input for 12V model

Power
Consumption

6W

PoE budget

120W for 48V model ; 80W for 12V model

Operating Humidity

5% to 95% (Non-condensing)

Operating Temperature

-20°C~60°C / -4°F~140°F (Standard model)
-40°C~75°C / -40°F~167°F (-E model)

EMI &EMS

FCC Class A,
CE EN61000-4-2(ESD),
CE EN61000-4-3(RS),
CE EN61000-4-4(EFT),
CE EN61000-4-5(Surge),
CE EN61000-4-6(CS),
CE EN61000-4-8,
CE EN61000-4-11,
CE EN61000-6-2,
CE EN61000-6-4

Stability
Testing

IEC60068-2-32(Free fall),
IEC60068-2-27(Shock),
IEC60068-2-6(Vibration)

Warranty

5 years

 

Prezentacja sprzętowych rozwiązań PoE firmy Lantech:

Komentarze do artykułu

Pozostałe aktualności:

PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day - Warszawa, 12 września 2018r.

PCB/HDL Mentor Graphics Tech Day - Warszawa, 12 września 2018r.

Gamma jako autoryzowany dystrybutor oprogramowania firmy Mentor Graphics w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie PCB/HDL...

MGC3140 kontroler gestów 3D firmy Microchip dla pewnych interfejsów użytkownika w aplikacjach motoryzacyjnych

MGC3140 kontroler gestów 3D firmy Microchip dla pewnych interfejsów użytkownika w...

Układ MGC3140 oparty na technologii GestIC®, dołącza do rodziny łatwych w użyciu kontrolerów gestów 3D firmy Microchip - jako pierwszy...

LMR1802G-LB niskoszumny wzmacniacz operacyjny Op Amp firmy ROHM dla wysokiej precyzji czujników

LMR1802G-LB niskoszumny wzmacniacz operacyjny Op Amp firmy ROHM dla wysokiej...

Firma ROHM zaprezentowała wzmacniacz operacyjny CMOS - LMR1802G-LB, cechujący się najniższym poziomem hałasu w branży, zoptymalizowany do...