Dodano: wtorek, 26 sierpień 2014r. Producent:

Innowacyjna elastyczna i przezroczysta antena mLUX firmy Pulse

Pulse mLUXFirma Pulse Electronics Corporation wiodący dostawca podzespołów elektronicznych, wprowadza do swojej oferty przezroczystą elastyczną antenę mLUX, która umożliwią stworzenie bardziej innowacyjnych kreatywnych oraz imponujących projektów aplikacji mobilnych. mLUX to koncepcja niewidocznej anteny pozwalającej na przenikanie światła i koloru przez przezroczystą obudowę urządzenia, oferując dzięki temu wiele opcji projektowania. W przypadku zintegrowania anteny mLUX z wyświetlaczem, umożliwi to astosowanie metalowej obudowy urządzenia.

"Cieszymy się z nowych, innowacyjnych możliwości jakie oferuje przezroczysta antena", powiedział Maritta Timosaari, dyrektor marketingu, Pulse Electronics Division Wireless. "Wzornictwo przemysłowe odgrywa bardzo ważną rolę w globalnym rynku urządzeń mobilnych. Nowa przezroczysta i elastyczna antena umożliwia dużą swobodę projektowania."

Pulse mLUX

 

Antena mLUX oferuje najlepszą w klasie wydajność RF poprzez m.in możliwość umieszczenia jej jak najdalej od powierzchni uziemienia oraz dłoni użytkownika, co poztywnie wpływa na jej parametry. Ponadto grubość urządzenia może być zmniejszona przy zachowaniu tej samej wydajności antenowej. Antena może być z powodzeniem zastosowana dla wszystkich urządzeń mobilnych, takich jak m.in. telefony komórkowe, smartfony, tablety, lub innych urządzeń obsługujących łączność bezprzewodową.

Koncepcja anteny mLUX oferuje liczne możliwości integracji oraz montażu. Antena może być montowana na wyświetlaczu, pokrywie urządzenia, lub na oddzielnym nośniku za pomocą kleju. Całkowita grubość elementu giętkiego może wynosić od 130 do 185µm podczas gdy element z miedzi posiada grubość 12µm. Antena mLUX jest rozszerzeniem rodziny produktów antenowych firmy Pulse Electronics. Antena ta jest zgodna z dyrektywą RoHS i jest indywidualnie dostosowywana dla każdej aplikacji i projektu. Antena mLUX jest gotowe do masowej produkcji.

Więcej informacji o nowej antenie mLUX firmy Pulse Electronics mogą uzyskać Państwo z załączonej broszury informacyjnej.