Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Niskoprofilowe silniki krokowe Sonceboz

Sonceboz Slimline Stepper MotorMamy przyjemność poinformować Państwa, że spółka Gamma stała się autoryzowanym przedstawicielem firmy Sonceboz na rynkach Europy Wschodniej, renomowanego producenta szerokiego zakresu silników oraz siłowników dla zastosowań przemysłowych.

Firma Sonceboz swoją genezą sięga już roku 1849, lecz dopiero od roku 1930 działa pod obecną nazwą. Od tego czasu szwajcarski producent wyspecjalizował się w opracowywaniu i produkcji wysokiej jakości m.in. silników oraz siłowników krokowych, mechatronicznych, bezszczotkowych BLDC dla zastosowań przemysłowych, motoryzacyjnych oraz elektronicznych.

Pragniemy zaoferować Państwu niskoprofilowe silniki krokowe (slimline stepper motor), które są standardem w zastosowaniach motoryzacyjnych. Oferowane silniczki dysponują momentem obrotowym od 1.6 do 25 mNm, szybkością od 200 to 1000 stopni/s, niską wagą od 7 do 16g oraz występują również w wersji bezwałowej, bądź nawet z dwoma niezależnymi wałami dla niezależnego sterowania wskaźnikami w tym samym czasie. Długość wału w zależności od wersji wynosi od 8.15mm do 16.275 mm.

Więcej informacji odnośnie silników krokowych firmy Sonceboz mogą uzyskać Państwo z karty katalogowej produktu.