Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Rozwiązania anten GPS firmy Pulse Electronics

Rozwiązania anten GPS firmy Pulse ElectronicsAnteny GPS firmy Pulse przeznaczone są do stosowania w urządzeniach, które dostarczają informacji o bieżącym położeniu za pomocą satelitów GPS L1 Band, 1,575 GHz oraz GLONASS 1.598-1.606 GHz. Firma Pulse Electronics posiada szereg wielozakresowych rozwiązań, dla różnych aplikacji końcowych.

Anteny GPS firmy Pulse/Larsen montowane są w estetycznych oraz wytrzymałych obudowach, które są oceniane przez standardy IP i UV jako użyteczne w trudnych warunkach środowiskowych. Anteny przystosowane do montażu na szybach bądź deskach rozdzielczych pojazdów posiadają cienkie i kompaktowe obudowy łatwe do montażu. Główne ich zastosowania to automatyczna lokalizacja pojazdów i zarządzanie flotą, nawigacja osobista oraz śledzenie zasobów, telematyka i telemetria. Oprócz standardowych rozwiązań anten GPS, firma Pulse może dostosować swoje produkty do specyficznych wymagań elektrycznych i mechanicznych aplikacji klientów.

Rozwiązania anten dla wewnętrznych aplikacji GPS firmy Pulse są zarówno pasywne jak i aktywne. Pasywne rozwiązania w postaci ceramicznego plastra i rozwiązań chipowych zapewniają zarówno kolistą jak i liniową polaryzację. Koliście spolaryzowane anteny są tradycyjne stosowane w odbiorze sygnałów z satelitów, jednakże należy stosować większą płaszczyznę uziemienia, w celu osiągnięcia ich wydajności i wymagają orientacji pionowej. Ceramiczne anteny liniowe mają znacznie szerszą charakterystykę promieniowania i nie muszą borykać się z odpowiednią orientacją.

{product_snapshot:id=85006,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}{product_snapshot:id=79912,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}{product_snapshot:id=85003,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}{product_snapshot:id=79914,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}

W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie oferty produktowej firmy Pulse Electronics, zapraszamy do kontaktu z naszym Inżynierem Aplikacyjnym: janusz.kulesza@gamma.pl, bądź pod numerem telefonicznym: +48 22 862 75 02.