Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Nagroda Best Overall Platform dla iDigi firmy Digi International

iDigi - Best overall M2M platformPlaforma iDigi Device Cloud firmy Digi International wygrała nagrodę "Best Overall Platform" w konkursie bitwy platform M2M podczas konferencji Machine-to-Machine (M2M) Evolution w Austin w stanie Texas. Platformy M2M oceniane były na podstawie ich zdolności do umożliwienia rozwiązaniom wbudowanym na łatwą, skalowalną, niezawodną i bezpieczną pracę.

"Nagroda ta promuje znaczenie rozwoju rozwiązań M2M, które pomagają organizacjom i przedsiębiorstwom w obniżeniu kosztów, poprawieniu efektywności operacyjnej oraz zwiększeniu zysków", powiedział Joel Young, dyrektor techniczny i wiceprezes ds. badań i rozwoju, Digi International. "iDigi Device Cloud zapewnia proste, skalowalne i bezpieczne połączenia urządzeń, aby pomóc firmom w rozwiązywaniu rzeczywistych problemów biznesowych. Jesteśmy zaszczyceni otrzymaniem tej nagrody w jednej z wiodących w branży konferencji M2M."

iDigiFirma Digi zademonstrowała platformę iDigi od podstaw wraz z przykładową aplikacją. W takcie półdniowego spotkania w trakcie imprezy konferencyjnej. Demonstracja pokazała, jak aplikacja łączy systemy wbudowane przez platformę iDigi w czasie rzeczywistym dla niezwłocznego przetwarzania zgromadzonych danych. iDigi Device Cloud to bezpieczna i skalowalna platforma, który spełnia najwyższe standardy niezawodności. Wraz z iDigi® Connector®, bezpłatnym do pobrania oprogramowaniem, każde urządzenie można zintegrować z iDigi w celu zapewnia natychmiastowego połączenia.