Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Filtr firmy Pulse/Excelsus dla aplikacji xDSL

Pulse/Excelsus filtr xDSLFirma Pulse Electronics czołowy producent komponentów elektronicznych, posiada w swojej ofercie filtr Z-BLOCKER® Z-470P2J zaprojektowany w celu przyspieszenia realizacji usług i poprawienia wydajności aplikacji xDSL w warunkach konsumenckich. Model ten filtruje wszystkie aparaty telefoniczne, faksy, automatyczne sekretarki, itp. pracujące indywidualnie, lub w grupach. Konstrukcja filtra elektronicznie izoluje szybkie strumienie danych xDSL, od analogowego pasma głosowego w starej infrastrukturze telefonicznej (POTS). Taka konstrukcja skutecznie blokuje sygnał DSL i inne częstotliwości radiowe od 25 kHz do 30 MHz. Filtry xDSL marki Excelsus stosują w swojej ofercie takie telekomunikacyjne potęgi jak m.in. Telefonica oraz Movistar.

Aplikacje:

Filtr Z-BLOCKER® Z-470P2J firmy Pulse tak jak i inne tego typu urządzenia używane są wszędzie tam gdzie trzeba oddzielić analogowy sygnał telefoniczny od strumienia DSL. Excelsus - marka firmy Pulse jest numerem jeden w sprzedaży urządzeń filtrujących DSL na całym świecie.

Cechy:

  • Ochrona danych – izoluje zmienne impendancje linii telefonicznej od sprzętu DSL,
  • Doskonale tłumi pasmo DSL, chroniąc sprzęt głosowy i zapobiega zniekształceniom intermodulacyjnym,
  • Kompatybilny z wszystkimi najważniejszymi standardami DSL w tym ADSL, ADSL2 +, VDSL, i VDSL2,
  • Zgodność z ETSI TS 101 952-1-5 opcji A - europejskim standardem filtrowania DSL,
  • Zgodne z RoHS,
  • Certyfikat CE.

W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie prezentowanego produktu zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem, bądź do bezpośredniego kontaktu z naszym Inżynierem Aplikacyjnym, janusz.kulesza@gamma.pl, bądź telefonicznie pod numerem telefonu +48 22 862 75 02.