Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Seminarium Mentor Graphics: automatyzacja procesów symulacji i weryfikacji FPGA

Questa i ModelSim Mentor GraphicsSzanowni Państwo firma Gamma jako dystrybutor oprogramowania Mentor Graphics chce zaprosić wszystkich chętnych na całodniowe seminarium poświęcone automatyzacji procesów symulacji i weryfikacji FPGA.

Jeśli proces testowania i weryfikacji FPGA zajmuje Tobie coraz więcej czasu jedynym rozwiązaniem problemu jest zastosowanie dobrze znanych metod automatyzacji:

  • assertions
  • code coverage
  • UVM-Express

Optymalnym rozwiązaniem jest zastosowanie któregoś z pakietów - ModelSim lub Questa, które to umożliwiają. Istotnym parametrem wyboru wersji oprogramowania jest dopasowanie jego możliwości do wymagań jakie spotykamy w naszych rozwiązaniach. Naturalną konsekwencją poprawnej oceny jest optymalizacja ceny jaką musimy zapłacić za konkretną wersję oprogramowania. Oba te zagadnienia - zapoznanie się z możliwościami metod automatyzacji procesu testowania i weryfikacji oraz umiejętność dopasowania konkretnych wersji oprogramowania Mentor Graphics do konkretnych sytuacji będą podstawowym zadaniem seminarium.

Przekrój zagadnień (metod automatycznego testowania i weryfikacji) odpowiada praktycznie całemu przekrojowi tworzenia rozwiązań w FPGA, od średnio skomplikowanych aż po wysoce zaawansowane. Dlatego odpowiednio do skali komplikacji rozwiązań Mentor Graphics oferuje różne wersje produktów od ModelSim DE do Questa w odpowiednio dopasowanych cenach.

Seminarium z cyklu FPGA Verification Forum 2012 będzie prowadzone w języku angielskim przez wybitnych specjalistów Mentor Graphics zajmujących się w powyższą problematyką.

Termin spotkania: 1 października 2012r. w godzinach 9.00 - 15.45

Miejsce spotkania: Golden Floor Plaza, al. Jerozolimskie 123A w Warszawie (mapa dojazdu)

W celu zarejestrowania się do seminarium prosimy o dokonanie rejestracji na stronie producenta pod adresem www.mentor.com/products/fv/events/fpga-verification-forum-2012?clp=1&partner=gamma. Liczba wolnych miejsc ograniczona. Zapraszamy do rejestracji.