Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Nowy moduł splittera BX8841NL firmy Pulse

Pulse BX8841NLPulse Electronics Corporation, wiodący dostawca podzespołów elektronicznych, wprowadza rodzinę modułów central office - CO, które działają w szerokim zakresie temperatur od -40C do +85C.

Nowy układ BX8841NL z serii SmartER firmy Pulse to moduł splittera w pełni zgodny ze standardami ETSI TS 101-952-1-1 opcji A specyfikacji dla impedancji 600 omów, dla zakresów częstotliwości ADSL do VDSL2. BX8841NL, a także cała gama modułów splitterów firmy Pulse, spełnia wszelkie światowe standardy pracy i wymagania dotyczące eksploatacji.

Footprint układu BX8841NL jest kompatybilny z innymi modułami serii SmartER. Dzięki temu moduły mogą być swobodnie wymieniane w celu dostosowania do różnych światowych standardów, bez konieczności przeprojektowania płytki drukowanej. Moduł jest zgodny z Broadband Forum TR-127 dla aplikacji VDSL2, zapewniając najwyższą jakość głosu, transmisji danych oraz usług wideo (triple play), poprzez maksymalizację interoperacyjności rozgałęźników i filtrów in-line z układami DSLAM i modemami.

"Moduł BX8841NL przeznaczony jest do stosowania w szafach rakowych DSLAM, lub w przydrożnych szafach telekomunikacyjnych rozdzielając standardowe połączenia telefoniczne od danych DSL", wyjaśnił Ronan Kelly, DSL produkt marketing manager w firmie Pulse Electronics.

W celu uzyskania szerszych informacji zapraszamy do zapoznania się z załącznikiem, lub kontaktu z naszym Inżynierem Aplikacyjnym: janusz.kulesza@gamma.pl, lub telefonicznie pod numerem (+48) 22 862 75 02.