Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

25% obniżka cen na moduły XBee Wi-Fi firmy Digi International

Digi XBee Wi-FiDzięki obniżce moduły XBee Wi-Fi firmy Digi obecnie kosztują 35 dolarów za sztukę, co jest 25% obniżką w porównaniu do dotychczasowej ceny wynoszącej 49 dolarów.

Aplikacja z wykorzystaniem modułów XBee Wi-Fi (źr. Digi Int.)XBee Wi-Fi to osadzone moduły radiowe zapewniające prostą łączność IEEE Wi-Fi 802.11b/g/n dla wszelkich urządzeń wyposażonych w interfejs szeregowy SPI/UART. Tanie i energooszczędne moduły XBee stwarzają nowe możliwości dla bezprzewodowych aplikacji związanych ze zdalnym zarządzaniem energią, automatyką przemysłową, bezprzewodowymi czujnikami oraz inteligentnym zarządzaniem aktywami. Moduły posiadają przemysłowy zakres temperatur pracy od -40 do 85stC oraz w zależności od modelu różne opcje anten takie jak PCB, U.FL, RPSMA, lub Wire Whip.

XBee Wi-Fi daje ponadto programistom możliwości łączenia się do urządzenia poprzez IP oferując ogromną elastyczność tworzonych aplikacji. Moduły posiadają też taki sam footprint oraz są zgodne pinowo z całą rodziną modułów XBee, dzięki czemu łatwo można przejść z łączności Wi-Fi 802.11 do 802.15.4, ZigBee, DigiMesh®, przy minimalnym nakładzie pracy. Jako członek rodziny XBee, XBee Wi-Fi łączy sprzęt z oprogramowaniem, będąc kompletnym rozwiązaniem modułowym przeznaczonym do komunikowania się z punktami dostępowymi w istniejącej infrastrukturze 802.11b/g/n. Programiści mogą korzystać z komend AT i poleceń API w celu uzyskania zaawansowanych opcji konfiguracyjnych.

W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie opisywanych modułów XBee zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną, bądź do kontaktu z naszym Inżynierem Aplikacyjnym: dariusz.bednarczyk@gamma.pl, lub telefonicznie pod numerem +48 22 862 75 13.