Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Selekcja urządzeń XP Power dzięki nowym aplikacjom dla iOS oraz Android

XP PowerXP Power ogłosił dodanie dwóch nowych narzędzi online, które ułatwiają każdemu inżynierowi proces wyboru odpowiedniego zasilacza lub przetwornicy. Dostępna na stronie XP Power, wyszukiwarka produktów umożliwia wyszukiwanie według typu produktu, (AC-DC i DC-DC) lub typu aplikacji, takich jak służba zdrowia, przemysł, IT, wojsko i awionika oraz oświetlenie LED.

XP Power

Proste parametry wyszukiwania, takie jak moc znamionowa, napięcia wejściowego, napięcie wyjściowe i format obudowy zapewnia szybki i prosty sposób na znalezienie idealnego zasilacza z wyborem spośród 2000 modeli produktów XP Power. Jest również możliwość wyszukiwania produktów specjalnie sklasyfikowanych jako Green Power. Gdy poszukiwania nie przyniosły rezultatów można po prostu wybrać numer modelu, który odpowiada wymaganiom w celu uzyskania pełnych danych produktów jak i karty produtku w formacie PDF.


Narzędzie online dostępne jest pod adresem: XP Power Product Selector

Drugie narzędzie dostępne jest za darmo jako aplikacja dedykowana do wykorzystania w urządzeniach zgodnych z Apple® iOS® lub Android™. Aplikacja pozwala projektantom i inżynierom na szybkie odnalezienie najlepszego produktu XP Power dla ich projektu.

XP Power XP Power

Interaktywna aplikacja dla urządzeń przenośnych zapewnia natychmiastowy dostęp do ponad 2000 modeli w gamie produktów XP Power przez prosty wybór najważniejszych parametrów projektowych, oferując dokładne dopasowanie lub najbliżej pasujące rozwiązania. Gdy odpowiednie urządzenie zostanie wybrane, inżynier ma możliwość wyświetlenia szczegółowych kart produktów, informacji o produkcie oraz przesyłania danych za pośrednictwem poczty elektronicznej, tworzenie zestawień materiałowych i innych informacji.

Aplikacja dla urządzeń z systemem iOS dostępna jest pod adresem: iTunes

Aplikacja dla urządzeń z systemem Android dostępna jest pod adresem: Android Marketplace