Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

XP Power rozszerza serię zasilaczy ECL o modele wielowyjściowe

XP Power ECL15/30Zasilacze ECL to bardzo popularna seria produktów XP Power udostępniająca moc od 5 do 30W oraz wysoką gęstość mocy w niebywale małych obudowach, których rozmiar zaczyna się już od 1.20 x 2.44 x 0.96 cala tj. ok 3 x 6 x 2.5 cm.

XP Power Green PowerXP Power idąc za potrzebami swoich klientów uzupełnił rodzinę ECL o modele wielowyjściowe. Nowe modele składają się z trzech dwu wyjściowych, i dwóch trójwyjściowych wersji. Wersje dwu wyjściowe posiadają napięcia wyjściowe +/-12V, +/-15VDC, lub 5V/+12VDC podczas gdy trój-wyjściowe oferują wybór spośród napięć +5V/+/-12VDC, lub +5V/+/-15V. Zasilacze serii ECL występują w kilku odmianach budowy m.in. open frame do montażu PCB i do obudowy, oraz zamkniętą do montażu powierzchniowego PCB, lub z zaciskami śrubowymi z opcjonalnym zaciskiem dla szyny DIN, czyniąc je niezwykle uniwersalnymi do zastosowań w wielu aplikacjach.

Cała seria ECL zalicza się do produktów Green Power z racji niebywale niskiego poboru mocy w stanie spoczynku wynoszącego zaledwie >0.3W, a sprawność w zależności od modelu wynosi do 84%. Ponadto zasilacze spełniają wszelkie obowiązujące normy odnośnie bezpieczeństwa oraz emisji i posiadają trzyletnią gwarancję.

Więcej informacji: XP Power ECL05-30, lub bezpośrednio u naszego Inżyniera Aplikacyjnego: janusz.kulesza@gamma.pl