Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Skyworks Inc. wyróżniony przez firmę ZTE

SkyworksFirma Skyworks Solutions, Inc innowator w dziedzinie niezawodnych analogowych i mieszanych półprzewodników sygnałowych poinformowała, że otrzymała nagrodę Global Partnership Award za partnerstwo z firmą ZTE w 2011 roku

poprzez doskonałą wydajność i globalną współpracę. Skyworks był jedyną firmą, z branży RF zaszczyconą tego typu osiągnięciem.

ZTE to wiodący dostawca sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych, wykorzystujący wiele produktów firmy Skyworks w tym rozwiązań front-end EDGE oraz WCDMA/LTE dla kart danych i modemów USB i TD-SCDMA oraz CDMA dla telefonów komórkowych. ZTE wykorzystuje także kilka niestandardowych rozwiązań analogowych wysokiej jakości firmy Skyworks dla infrastruktury i aplikacji WLAN.

 

 

"Gratulacje dla Skyworks na osiągnięcie tego znaczącego wyróżnienia,", przkazał zarząd ZTE. "Zaangażowanie Skyworks w celu zadowolenia klientów i zacieśnianie współpracy jako partner pomógło firmie ZTE na osiągnięcie celów poprzez ofertę najlepszych w swojej klasie rozwiązań dla klientów w 140 krajach na całym świecie."
"Skyworks jest niezwykle zaszczycony otrzymanym wyrożnieniem od firmy ZTE.", powiedział Bradley C. Byk, wiceprezes ds. globalnej sprzedaży w Skyworks. "Jesteśmy zobowiązani do ciągłego postępu i zapewnienia naszym klientom wysokich standardów świadczonych usług i wsparcia".