Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Produkty Skyworks Solutions w ofercie dystrybucyjnej firmy Gamma

Skyworks Solutions

Gamma sp. z o.o. została oficjalnym dystrybutorem firmy Skyworks Solutions czołowego amerykańskiego producenta półprzewodników o wysokiej niezawodności stosowanych m.in. w zaawansowanych rozwiązaniach telekomunikacyjnych opartych o technologie GSM, WLAN, oraz WiMAX, rozwiązaniach RFID, GPS, RF i wielu innych.

Niezwykła popularność rynkowa tychże rozwiązań w połączeniu z wysoką jakością dostarczanych produktów sprawia iż rozwiązania Skyworks Solutions stosują z powodzeniem w swoich produktach największe firmy z całego świata z branż telekomunikacyjnych, motoryzacyjnych, medycznych i wojskowych, do których zaliczają się m.in. Google, Dell, Cisco, Samsung, HTC jak również amerykańska firma z branży militarnej Northrup Grumman.

Zaufanie najpotężniejszych marek na świecie daje rezultat w postaci ciągłego rozwoju firmy Skyworks Solutions, która notuje stały wzrost finansowy. Bardzo cenną informacją jest to iż wszystkie fabryki, oraz centra badawcze mieszczą się na terenie Ameryki Północnej z główną siedzibą w Woburn w stanie Massachusetts.

 

Czołowymi produktami firmy Skyworks są:

Komórkowe wzmacniacze i moduły front-end

Skyworks SolutionsDzięki zaawansowanym funkcjom, niewielkim rozmiarom zapewniającym dłuższą żywotność baterii rozwiązania Skyworks Solutions adresowane są do zastosowań GSM, GPRS, EDGE, WCDMA, CDMA, oraz LTE. Dzięki temu firma stała się czołowym dostawcą dla producentów telefonów komórkowych, oraz smartfonów.

 

 

Infrastrukturalne podsystemy RF

Skyworks SolutionsSkyworks wykorzystuje zintegrowane produkty, oraz technologie RF dzięki silnej współpracy z właścicielami sieci nadawczych stacji bazowych. Ta linia produktów koncentruje się na liniowych urządzeniach o dużej mocy, doskonałej efektywności i niezawodności zawierających rozwiązania DCR dla nadawczych stacji bazowych.

 

 

Precyzyjne podzespoły analogowe

Skyworks SolutionsProdukty Skyworks są szeroko aplikowane na rynku urządzeń przemysłowych, medycznych, motoryzacyjnych, oraz wielu innych. Portfolio produktów w tej kategorii obejmuje tanie, energooszczędne, nisko szumowe liniowe komponenty RF takie jak m.in. PLL, VCO, wzmacniacze, diody mikrofalowe, diody RF, przełączniki, oraz tłumiki.

 

 

Rozwiązania łączności bezprzewodowej

Skyworks SolutionsSkyworks oferuje szereg modułów, wzmacniaczy, oraz przełączników dla aplikacji WLAN, WiMAX i ZigBee. W pełni zintegrowane moduły WLAN spełniają standardy 802.11a, b, g, n, a dzięki swojej konstrukcji umożliwiają na konstrukcję kompletnych rozwiązań z mniejszym wykorzystaniem wymaganych komponentów dla zaoszczędzenia kosztów jak i miejsca.