Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Nowy zaawansowany router sieci komórkowej 2.5G/3G/4G Digi TransPort WR21

Router sieci komórkowej Digi TransPort WR21Firma Digi International przedstawiła atrakcyjny cenowo router sieci komórkowej 2.5G/3G/4G TransPort® WR21, dla sieciowego backupu i połączeń WAN ze zdalnymi urządzeniami.

Ten kompaktowych rozmiarów, elastyczny router dla aplikacji komercyjnych jak i przemysłowych oferuje zestaw funkcji począwszy od podstawowej łączności i filtrowania IP, po wysoce zaawansowane funkcje jak dynamiczny routing, opcje bezpieczeństwa i firewall SPI, oraz opcjonalnie dwu portowy przełącznik Ethernet.

Przykładowe zastosowanie routera Digi TransPort WR21

(źr. Digi International)

Przykładowe zastosowanie routera Digi TransPort WR21 prezentujące możliwość jednoczesnej pracy wielu urządzeń - bankomat, urządzenie loteryjne w ramach jednej lokacji z zapewnieniem bezpiecznego połączenia komórkowego z centralą banku i firmy obsługującej loterie.

 

"Żaden inny router nie oferuje tak wysokiego poziomu funkcjonalności i elastyczności w podobnej cenie." powiedział Larry Kraft, wiceprezes ds. globalnego marketingu sprzedaży, Digi International. "Digi TransPort WR21 oferuje funkcjonalność klasy korporacyjnej w kompaktowej handlowej jakości obudowie w cenie niższej niż cena podstawowych modemów komórkowych. Przez zdalne przemysłowe aplikacje po bezprzewodowy sieciowy backup, klienci mogą wybrać właściwe rozwiązanie dostosowane do ich potrzeb."

Przykładowe zastosowanie routera Digi TransPort WR21

 

Firma Comms365 Limited, dostawca innowacyjnych usług telefonii stacjonarnej 3G IP do zastosowań M2M, używa Digi TransPort WR21 dla łączności 3G do zdalnego połączenia z urządzeniami swoich klientów i sieciowych aplikacji kopii zapasowej.

Mike van Bunnens, dyrektor zarządzający Comms365 Limited, komentuje: "Korzystamy z technologii Digi TransPort przez ponad pięć lat i rozlokowaliśmy setki routerów u naszych klientów. Digi TransPort WR21 zapewnia wielką wartość i jest idealny dla naszej oferty. Począwszy od punktów sprzedaży, przez usługi telemedyczne i transportowe po złożone rozwiązania IP-VPN zapewnia funkcję zaawansowanego routingu i opcje bezpieczeństwa których potrzebujemy do łatwego połączenia z urządzeniami naszych klientów w praktycznie każdej aplikacji."

Digi TransPort WR21 jest również idealny do zdalnego połączenia urządzeń zarządzania energią, medycznych, przemysłowych, w punktach sprzedaży, kioskach i w aplikacjach finansowych. Router jest dostępny w standardowej i w korporacyjnej wersji oprogramowania. Standardowe cechy routera to port RS-232, jeden port Ethernet, dwa SIM, podstawowy routing, IP Passthrough, filtrowanie IP, Digi SureLink i Digi RealPort ® zapwniający przekierowanie portu COM. Opcje obejmują porty RS232/422/485, dwa porty Ethernet, i wysokiej klasy obsługę protokołu dynamicznego routingu z VPN, oraz firewall SPI.

 

{youtube}FO0S6bB7b48{/youtube}

 

Elastyczne opcje zasilania od 9 do 30V jak i zakres temperatur pracy od -35 do +75stC gwarantują szerokie spektrum zastosowań routera w aplikacjach komercyjnych jak i przemysłowych.

Opcjonalny układ Qualcomm Gobi 3000 umożliwia routerowi Digi TransPort WR21 na pracę w wielu sieciach takich jak 3G/4G HSPA/HSPA+/EVDO jak również zapewnia pełne wsteczne wsparcie dla sieci 2G.

Oprogramowanie do zarządzania zdalnego firmy Digi, w tym iDigi Manager Pro ™, zapewnia łatwą instalację, konfigurację i utrzymanie dużych instalacji zdalnych urządzeń Digi TransPort.

Więcej informacji można uzyskać ze wstępnej broszury informacyjnej producenta: TransPort WR21