Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Wydajne moduły FHSS 900-2,4GHz zaprezentowane przez RFM

Moduł FHSS RFM DNT2400DNT to rodzina tanich, oraz uniwersalnych modułów RF 900Mhz-2,4 GHz z hoppingiem częstotliwości FHSS o dużym zasięgu zaprezentowana przez RF Monolithics.

Moduły DNT900, oraz DNT2400 stanowią rozwinięcie modelu DNT90, które obsługują zarówno analogowe jak i cyfrowe I/O, oraz połączenie szeregowe. Posiadają funkcję auto-raportu i snu między raportami, redukując tym samym zużycie energii. Rodzina DNT zapewnia szereg bezprzewodowych szybkości transmisji danych jak i poziomów mocy pozwalając jednemu modułowi na pracę z wieloma produktami, dając gwarancję projektantowi, że wydajność radiowa może być modyfikowana w razie potrzeby, nawet gdy projekt jest gotowy, i to bez konieczności przeprojektowania. Układy obsługują topologie sieciowe point-to-point, point-to-multipioint, peer-to-peer, oraz tree routing networks.

Seria modułów DNT firmy RFM udostępnia wysoce niezawodne, oraz bezpieczne możliwości FHSS przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.RFM DNT2400

 

 • technologia FHSS zapewnia sprawną i niezawodną komunikację, odporną na zakłócenia,
 • pasmo 2,4 GHz ISM pozwala modułom DNT2400 być stosowanym bez licencji na całym świecie,
 • szyfrowanie AES-128 pozwala na bezpiecznie bezprzewodowe przesyłane ważnych danych,
 • niski koszt rozwiązania stanowi znaczną oszczędność kosztów w porównaniu z istniejącymi modułami RF dalekiego zasięgu bez utraty funkcji, lub wydajności radiowej,
 • wysoce konfigurowalne jednostki umożliwiają kontrolę nad prędkością transmisji od 38 kb / s do 500 kb / s jak i mocą nadawania RF od 1 mW do 1W w modelach DNT900, oraz od 1mW do 100 mW w modelach DNT2400, dając tym samym zasięg do 65 km dla modułów DNT900 i do 8 km dla DNT2400 przy zastosowaniu anten dookólnych i odpowiedniej wysokości, od której zasięg jest zależny.

{youtube}379rcbBEOzo{/youtube}

Moduły rodziny DNT są elastyczne w zastosowaniu i umożliwiają projektantom, dołączenie i konfigurację połączenia bezprzewodowego do istniejącego bądź projektowanego urządzenia, zamiast odwrotnego dopasowania urządzenia do połączenia z modułem. Opcje konfiguracyjne obejmują m.in.:

Developer KIT RFM DNT2400DK

 • szybkość transmisji danych RF
 • moc nadawania RF
 • częstotliwość FHSS
 • przydział pasma
 • obsługę sieci kolokacyjnych
 • tryby uśpienia

RFM zapewnia również zestawy developerskie zawierające niezbędne oprogramowanie i sprzęt aby móc zapewnić integrację w każdej aplikacji M2M.

Moduły FHSS DNT2400, oraz DNT900 odnajdą Państwo w naszym Katalogu Produktów:

{product_snapshot:id=21705,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}{product_snapshot:id=21706,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}{product_snapshot:id=21707,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}{product_snapshot:id=21708,showname=y,showimage=y,showprice=n,showdesc=n,showaddtocart=n,displayeach=h,displaylist=h,width=125px,border=0}