Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

Diody High Power LED od Huey Jann

Huey Jann High Power LED 10WCzołowy producent diod LED tajwańska firma Huey Jann rozszerzyła swoje bogate portfolio produktów o diody LED wysokiej mocy (High Power LED) 10, 20, 30, 50 i 100W.

Firma Huey Jann została założona w roku 1989 i od początku swojej działalności skupiła się na projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, nowoczesnych diod LED. Najnowocześniejsze zautomatyzowane linie produkcyjne są w stanie dostarczyć klientom firmy Huey Jann niezawodne diody High Power LED, diody Extra Bright LED, moduły nadajnika i odbiornika IR, oraz diody SMD LED do szerokiego spektrum aplikacji począwszy od pilotów zdalnego sterowania, latarek, przez oświetlenie samochodowe po oświetlenie miejskie i tablice informacyjne.

Rodzina produktów High Power LED cechuje się ogólnie wysoką sprawnością emisji światła przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zapotrzebowania na energię elektryczną co z kolei skutkuje wyższą żywotnością i niskimi stratami. Dodatkowym atutem produktów jest odporność na zewnętrzne warunki atmosferyczne dzięki czemu diody Huey Jann idealnie nadają się do stosowania w zewnętrznych aplikacjach typu:

  • oświetlenie uliczne,
  • sygnalizacja miejska,
  • lampy ogrodowe,
  • oświetlenie samochodowe,
  • oświetlenie podwodne.

Szczególnie modele diod 50W i 100W High Power LED posiadają niesłychaną korzyść płynącą z małego rozmiaru. Przykładowo dioda HP LED 50W potrafi zastąpić 45 sztuk 1W diod LED, a model 100W z powodzeniem zastąpi 90 sztuk. Ponad to modele 50W z 3735lm i 100W z 7200lm z oferty Huey Jann są najjaśniejszymi diodami dostępnymi na rynku.

Przewaga produktów serii High Power LED to m.in:

  • wysoka wydajność intensywności, jednolity kolor, stabilna jakość,
  • precyzyjne sortowanie kolorów podczas procesu wytwarzania, w celu zminimalizowania aberracji chromatycznej w zastosowaniu dużej powierzchni,
  • wysoka niezawodność i długa żywotność,
  • mały obszar rozpraszania ciepła, szerokie zastosowanie.

Cała rodzina produktów High Power występuje w kolorach Cool White 8000°K, Pure White 6000°K, Nature White 4000°K, Warm White 3300°K, oraz w czterech kanałach Red Green Blue Yellow.
Kąt widzenia każdego modelu to 120°