Dodano: wtorek, 23 kwietnia 2024r. Producent: Digi

Digi Connect® Sensor XRT-M przemysłowej klasy zdalny czujnik dla szerokiego zakresu aplikacji brzegowych oraz chmurowych

Digi International, wiodący światowy dostawca produktów i usług łączności z Internetem rzeczy (IoT), zaprezentował Digi Connect® Sensor XRT-M, najnowszy dodatek do swojej oferty zdalnego monitorowania i sterowania. Obsługiwany przez Digi Axess, Digi Connect Sensor XRT-M został zaprojektowany, aby zapewnić niezawodne i bezproblemowe zdalne monitorowanie i zarządzanie, oferując klientom opcje kontroli zarówno brzegowej, jak i opartej na chmurze, z platformą zarządzania wyposażoną w intuicyjny interfejs usprawniający zarządzanie danymi i zwiększający efektywność operacyjną.

Będąc kompleksową modernizacją starszego produktu Digi Connect Sensor+, Digi Connect Sensor XRT-M zaspokaja potrzebę wydajnego zdalnego monitorowania w środowiskach o niskim poborze energii lub jego braku dzięki wydłużonemu czasowi pracy na dwóch bateriach i solidnej konstrukcji. Digi Connect Sensor XRT-M to wytrzymałe, zasilane bateryjnie rozwiązanie do monitorowania, wyposażone w wszechstronne wejścia/wyjścia do podłączenia zdalnych czujników, umożliwiające ekonomiczne gromadzenie danych z zdalnych zasobów w ciągu kilku minut.

Wprowadzając Digi Connect Sensor XRT-M z Digi Axess, wyznaczamy nowy standard w zdalnym monitorowaniu, umożliwiając przetwarzanie danych w czasie rzeczywistym” – powiedział Brian Kirkendall, dyrektor generalny i wiceprezes ds. zarządzania infrastrukturą w Digi. „Zaprojektowaliśmy XRT-M do pracy w różnorodnych środowiskach z możliwością podłączenia do szerokiej gamy czujników i urządzeń. Dzięki prostej konfiguracji i szerokiej kompatybilności XRT-M z Digi Axess to prosty i wydajny sposób na szybkie i ekonomiczne uzyskanie korzyści ze zdalnych urządzeń."

Kluczowe cechy linii produktów Digi Connect Sensor, na których polegają nasi klienci, obejmują łączność komórkową i długą żywotność baterii, solidny zestaw funkcji przemysłowych i niezawodność w trudnych warunkach. „Każdy ma sieć Wi-Fi lub radio na baterie” – powiedział Stephen Orton, dyrektor Augusta Utilities w Gruzji.Potrzebowaliśmy jednak sieci komórkowej, ponieważ nie chcemy stawiać wielu odległych lokalizacji z większą liczbą anten. To był największy atut Digi. Po pierwsze, łączność komórkowa, a po drugie, bateria.”

Digi Connect® Sensor XRT-M przemysłowej klasy zdalny czujnik dla szerokiego zakresu aplikacji brzegowych oraz chmurowych

Nowy czujnik Digi Connect Sensor XRT-M został udoskonalony dzięki bezproblemowej integracji z platformą zarządzania Digi Axess. Oznacza to, że przedsiębiorstwa skorzystają z wielu opcji połączeń i uzyskają dostęp do rozwiązania sterującego opartego na chmurze, które oferuje niezrównaną skalowalność, dostępność i efektywność kosztową. Niezależnie od tego, czy zostanie wdrożony jako samodzielna platforma w chmurze, czy też płynnie zintegrowany z istniejącymi systemami, Digi Axess umożliwia firmom wykorzystanie możliwości zdalnego monitorowania i kontroli.

Digi Connect Sensor XRT-M będzie sprzedawany zgodnie z nowym modelem cenowym Digi „monitorowanie i kontrola jako usługa”, w którym dodatkowe opcje usług są wliczone w cenę produktu w momencie zakupu. Rozwiązanie Digi Connect Sensor XRT-M obejmuje roczny dostęp do platformy Digi Axess, umożliwiając bezproblemową integrację i zarządzanie danymi sprzętu w celu zwiększenia wydajności operacyjnej i usprawnienia zarządzania danymi.

To rozwiązanie nowej generacji obsługuje pełen zakres aplikacji do monitorowania infrastruktury wdrażanych przez naszych klientów, w tym:

 • Projekty infrastruktury krytycznej i inżynierii lądowej
 • Monitorowanie wody/ścieków i zdalne zarządzanie
 • Monitoring środowiska
 • Automatyka i sterowanie przemysłowe

Dostosowany dla firm z branży rolnictwa precyzyjnego, komunalnych przedsiębiorstw wodociągowych, górnictwa oraz branży gazowniczej i chemicznej, które poszukują płynnego zdalnego gromadzenia danych, czujnik Digi Connect XRT-M idealnie nadaje się do monitorowania poziomu wody, zgodności z wymogami ochrony środowiska i optymalizacji wydajności sprzętu. Wyposażony w wejścia cyfrowe i analogowe, Connect Sensor XRT-M zapewnia możliwości adaptacyjne i dynamiczne wykraczające poza normy. Dzięki konfigurowalnemu wyjściu poziomu napięcia stałego może zasilać czujniki zgodne ze standardami branżowymi, oferując wszechstronność rozwiązań monitorujących.

Kluczowe cechy czujnika Digi Connect XRT-M obejmują:

 • Wydłużony czas pracy baterii dzięki lekkiemu połączeniu z chmurą i dwóm akumulatorom 14,5 Ah
 • Dostosowany do środowisk przemysłowych o szerokim zakresie temperatur, certyfikat C1D2 z obudową NEMA
 • Dane dotyczące stanu urządzenia i czujników przechowywane w Digi Axess
 • Konfigurowalne interwały odczytu i raportowania
 • Podłącz i zasilaj wiele czujników
 • Kompatybilny z szeroką gamą czujników zgodnych ze standardami branżowymi
 • Obsługa protokołu Modbus
 • Globalny zasięg komórkowy

W przeciwieństwie do konkurencji, Digi Connect Sensor XRT-M zapewnia 22 amperogodziny mocy, co czyni go nienagannie mocnym, wydajnym i długotrwałym urządzeniem zapewniającym o 100% większą moc na cykl życia baterii.

Specyfikacja zdalnego czujnika Digi Connect® Sensor XRT-M

Pozostałe aktualności:

HFD5-H pierwszy na świecie miniaturowy przekaźnik sygnałowy piątej generacji firmy Hongfa Relays

HFD5-H pierwszy na świecie miniaturowy przekaźnik sygnałowy piątej...

HFD5-H firmy Hongfa Relays to pierwszy na świecie miniaturowy przekaźnik z najniższą w branży mocą cewki.

poniedziałek, 20 maja, 2024 Więcej

SAMD21RT tolerujący promieniowanie (RT) 32-bitowy mikrokontroler firmy Microchip Technology wspiera aplikacje New Space

SAMD21RT tolerujący promieniowanie (RT) 32-bitowy mikrokontroler firmy...

SAMD21RT tolerujący promieniowanie (RT) 32-bitowy mikrokontroler (MCU) oparty na rdzeniu Arm® Cortex®-M0+

poniedziałek, 20 maja, 2024 Więcej

LinkSwitch-XT2SR firmy Power Integrations maksymalizuje sprawność przy niskim obciążeniu w przypadku małych zasilaczy

LinkSwitch-XT2SR firmy Power Integrations maksymalizuje sprawność przy...

Nota aplikacyjna firmy Power Integrations (AN-109) służy jako kompleksowy przewodnik projektowy dla małych zasilaczy...

środa, 15 maja, 2024 Więcej

SKY66430-11 system w pakiecie SiP firmy Skyworks Inc. dla wdrożeń łączności 5G w dużej skali

SKY66430-11 system w pakiecie SiP firmy Skyworks Inc. dla wdrożeń...

SKY66430-11 to wielopasmowy system w pakiecie (SiP) firmy Skyworks Inc., obsługujący platformy 5G Massive IoT...

wtorek, 14 maja, 2024 Więcej

Technologia MOSFET mSiC™: doskonała wydajność i wytrzymałość dla nowoczesnych systemów zasilania

Technologia MOSFET mSiC™: doskonała wydajność i wytrzymałość dla...

MOSFET w technologii węglika krzemu (SiC) pomagając w projektowaniu bardziej wydajnych i niezawodnych systemów...

poniedziałek, 13 maja, 2024 Więcej

Zarządzalne przełączniki Ethernet Lantech zapewniają monitoring mocy POE dla nieprzerwanej pracy urządzeń

Zarządzalne przełączniki Ethernet Lantech zapewniają monitoring mocy POE...

Zarządzane przełączniki PoE firmy Lantech zapewniają ciągłe monitorowanie zapewniając nieprzerwaną pracę urządzeniom IoT

poniedziałek, 13 maja, 2024 Więcej