Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014r. Producent:

HyperLynx PI Virtual Lab

Mentor Graphics HyperLynx PI Virtual LabPraktyczne przetestowanie pełnej wersji pakietu HyperLynx PI za pomocą wirtualnego laboratorium pozwoli odkryć jak ten produkt jest w stanie pomóc projektantowi w skutecznej analizie i optymalizacji PCB po kątem integralności zasilania (PI).

Zapraszamy do udziału w wirtualnym testowaniu pakietu HyperLynx PI pod adresem: Virtual Lab

Kto powinien się tym zainteresować?
Proponowane wirtualne laboratorium demonstruje możliwości i przyjazność pakietu HyperLynx PI, włącznie z LineSim PDN edytorem, Decoupling wizard oraz BoardSim. Laboratorium to zostało dopasowane dla potrzeb inżynierów zajmujących sę projektowaniem PCB, menadżerów oraz wszystkich innych którzy spotykają się w swojej pracy z zagadnieniami integralności PI.

Co uczestnik dostanie?
7-o dniowy dostęp do pełnej, pracującej wirtualnie kopii HyperLynx PI, plików z niezbędnymi materiałami oraz instrukcji do 3 konkretnych przykładów:

  • analiza DC drop, oraz gęstości prądu;
  • analiza szumowa;
  • analiza Decoupling;

Czego uczestnik będzie się uczył?

  • jak wykorzystać PDN edytor do badania integralności zasilania oraz jak wykorzystać BoardSim do przeprowadzenia analizy DC drop.
  • jak zrealizować założoną impedancję odsprzężenia zasilania w oparciu o dobór parametrów PCB, wybór odpowiednich kondensatorów oraz zastosowania odpowiedniej struktury połączeń dla kondensatorów odsprzęgających.