Dodano: poniedziałek, 11 marca 2024r. Producent: Pulse

Nowa linia komórkowych anten wewnętrznych DAS firmy Pulse Electronics

Firma Pulse Electronics, światowy lider rozwiązań komunikacji bezprzewodowej, ogłosiła wprowadzenie innowacyjnej linii anten komórkowych do zastosowań wewnętrznych DAS (Distributed Antenna System). Rozwiązania Pulse dotyczące anten wewnątrzbudynkowych i zewnętrznych DAS są znane na całym świecie z zapewniania bezproblemowego zasięgu organizacjom i podmiotom odpowiedzialnym za bezpieczeństwo publiczne. Koncentrując się na poprawie wydajności sieci i łączności, najnowsza linia anten DAS wyznacza nowe standardy branżowe i rewolucjonizuje doświadczenia bezprzewodowe w pomieszczeniach.

Rozwiązania antenowe DAS firmy Pulse obsługują różnorodny zakres częstotliwości, w tym UHF, TETRA, VHF, 5G-FR1/4G-LTE, WiFi-6E i inne. Niezależnie od tego, czy są to konstrukcje przenośne, czy stacjonarne, produkty Pulse zostały zaprojektowane tak, aby spełniać dynamiczne potrzeby nowoczesnych infrastruktur komunikacyjnych, zapewniając łączność w każdym środowisku.

Kluczowe cechy linii komórkowej anteny wewnętrznej DAS firmy Pulse:

  • Niezrównany zasięg: Linia anten DAS firmy Pulse gwarantuje niezawodny i stały zasięg, dzięki czemu zerwane połączenia i niska prędkość transmisji danych należą już do przeszłości. Ciesz się bezproblemową łącznością we wszystkich pomieszczeniach, od biur w wieżowcach po tętniące życiem miejsca publiczne i metro.
  • Obsługa wysokich częstotliwości: produkty firmy Pulse obejmują szerokie spektrum częstotliwości, w tym najnowocześniejsze 5G-FR1 i 4G-LTE, dzięki czemu są przygotowane na przyszłość komunikacji bezprzewodowej.
  • Zgodność z PIM: Pulse szczyci się przestrzeganiem wymagań pasywnej intermodulacji (PIM), utrzymując jakość każdego produktu na poziomie nośnym. Wydajność Twojej sieci będzie stale na najwyższym poziomie, przy minimalnych interfencjach i zakłóceniach.
  • Łatwość instalacji: Linia anten DAS została zaprojektowana z myślą o prostej instalacji, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze na skomplikowanych procedurach konfiguracji. Zaangażowanie firmy Pulse w rozwiązania przyjazne dla użytkownika gwarantuje, że ulepszanie sieci będzie bezproblemowe.
  • Niezawodność i trwałość: Dzięki najlepszemu w swojej klasie współczynnikowi PIM poniżej 155 dBc i wytrzymałym obudowom odpornym na promieniowanie UV anteny Pulse Electronics są zbudowane tak, aby wytrzymać próbę czasu. Anteny DAS firmy Pulse zostały zaprojektowane do bezproblemowego działania w środowiskach wewnętrznych, zapewniając długotrwałe rozwiązania w zakresie łączności dla Twojej organizacji.

Linia komórkowych anten wewnętrznych DAS firmy Pulse ma zmienić sposób, w jaki organizacje, podmioty odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne i osoby prywatne korzystają z komunikacji bezprzewodowej w pomieszczeniach. Niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, która chce zoptymalizować wydajność sieci wewnętrznej, czy też jednostkę zajmującą się bezpieczeństwem publicznym, której zadaniem jest zapewnienie bezpieczeństwa i łączności swojej społeczności, rozwiązania antenowe DAS firmy Pulse są dla Ciebie odpowiednie.

Gamma Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Pulse Electronics w Polsce. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

Microchip CEC173x Trust Shield i bezpieczny rozruch - Secure Boot

Microchip CEC173x Trust Shield i bezpieczny rozruch - Secure Boot

Rodzina CEC173x Trust Shield to najnowocześniejsza rodzina produktów wzmocniona zaawansowanymi środkami bezpieczeństwa.

poniedziałek, 15 kwietnia, 2024 Więcej

Microchip Technology Inc. przejmuje firmę VSI, koreańskiego producenta rozwiązań motoryzacyjnych otwartego standardu ASA

Microchip Technology Inc. przejmuje firmę VSI, koreańskiego producenta...

Microchip Technology Inc. ogłosiła zakończenie przejęcia firmy VSI Co. Ltd. ppioniera w branży motoryzacyjnych...

piątek, 12 kwietnia, 2024 Więcej

EPD-4200-B1 nowy 42 calowy wyświetlacz ePaper firmy Avalue dla zewnętrznych, ekologicznych aplikacji informacyjnych

EPD-4200-B1 nowy 42 calowy wyświetlacz ePaper firmy Avalue dla...

Firma Avalue Technology Inc. producent wbudowanych komputerów przemysłowych, wprowadziła na rynek wyświetlacz ePaper

środa, 10 kwietnia, 2024 Więcej

Funkcjonalność timera PoE w zarządzalnych oraz niezarządzalnych switchach Ethernet klasy motoryzacyjnej firmy Lantech

Funkcjonalność timera PoE w zarządzalnych oraz niezarządzalnych...

Zarządzane przełączniki Ethernet firmy Lantech obsługują funkcję timera PoE, umożliwiając zaprogramowanie każdego...

środa, 10 kwietnia, 2024 Więcej

Rodzina mikrokontrolerów AVR® DU firmy Microchip Technology umożliwia łatwe wdrażanie funkcjonalności USB w szerszej gamie systemów wbudowanych

Rodzina mikrokontrolerów AVR® DU firmy Microchip Technology umożliwia...

Firma Microchip Technology wprowadza na rynek rodzinę mikrokontrolerów AVR® DU. Jako następna generacja 8-bitowych MCU

środa, 10 kwietnia, 2024 Więcej

Układ bezpiecznego uwierzytelniania aplikacji IoT ECC608 TrustMANAGER firmy Microchip Technology ze wsparciem usługi SaaS Kudelski IoT keySTREAM

Układ bezpiecznego uwierzytelniania aplikacji IoT ECC608 TrustMANAGER...

Układ bezpiecznego uwierzytelniania aplikacji IoT ECC608 zwiększa bezpieczeństwo produktów IoT oraz ułatwia ich...

środa, 3 kwietnia, 2024 Więcej