Dodano: poniedziałek, 23 października 2023r. Producent: Digi

Firma Digi International przystąpiła do programu VMware Technology Alliance Partner (TAP)

Firma Digi International, jeden z wiodących światowych dostawców produktów i usług łączności z Internetem rzeczy (IoT), ogłosiła swój udział udział w programie VMware Technology Alliance Partner (TAP). Członkowie programu TAP współpracują z VMware w celu dostarczania innowacyjnych rozwiązań z zakresu wirtualizacji i przetwarzania w chmurze. Różnorodność i głębokość ekosystemu TAP zapewnia klientom elastyczność w wyborze członka TAP posiadającego odpowiednią wiedzę specjalistyczną, która zaspokoi ich unikalne potrzeby. Współpraca ma na celu dalsze wyposażenie przedsiębiorstw w innowacyjne rozwiązania sieciowe, które optymalizują ich działania i zapewniają bezproblemową integrację z najnowocześniejszymi technologiami wirtualizacji i przetwarzania w chmurze firmy Vmware.

Program TAP to początek przygody z VMware dla dostawców oprogramowania i sprzętu, zapewniający narzędzia i zasoby potrzebne do tworzenia i dostarczania rozwiązań w infrastrukturze VMware. Członkowie TAP mogą opracowywać, testować, integrować, certyfikować/weryfikować i łączyć produkty z produktami i usługami VMware, a następnie publikować swoje rozwiązania w VMware Marketplace.

Jesteśmy podekscytowani możliwością przyłączenia się do programu partnerskiego VMware Technology Alliance Partner Program. Nasze członkostwo jest dowodem naszego zaangażowania w wysokiej jakości rozwiązania do zarządzania infrastrukturą dla naszym klientom. Integrując naszą ofertę z technologiami VMware, naszym celem jest zapewnienie całościowego, bezpiecznego i wysoce wydajnego doświadczenia firmom pragnącym zoptymalizować swoją infrastrukturę sieciową.skomentował Brian Kirkendall, wiceprezes i dyrektor generalny jednostki ds. zarządzania infrastrukturą w Digi International.

Dział rozwiązań do zarządzania infrastrukturą firmy Digi zajmuje się dostarczaniem wysokiej wydajności łączności szeregowej, technologii USB-over-IP oraz przemysłowych rozwiązań do monitorowania i sterowania, zaprojektowanych, aby pomóc organizacjom przezwyciężyć wyzwania nowoczesnych środowisk biznesowych. Dołączając do programu partnerskiego VMware Technology Alliance, firma Digi będzie mogła bezproblemowo integrować swoje rozwiązania z infrastrukturą wirtualizacji i chmury VMware, zapewniając klientom usprawnione i wysoce wydajne doświadczenia.

Zaangażowanie w program TAP otwiera świat możliwości zarówno dla klientów Digi, jak i VMware. Integrując rozwiązania Digi Infrastructure Management z technologiami VMware, firmy mogą cieszyć się większą elastycznością, skalowalnością i bezpieczeństwem, a także możliwością wydajniejszego zarządzania infrastrukturą sieciową. Niezależnie od tego, czy chodzi o optymalizację operacji, poprawę bezpieczeństwa, czy skalowanie zasobów na żądanie, ta współpraca gwarantuje, że klienci mogą z łatwością sprostać zmieniającym się wymaganiom IT.

Najważniejsze korzyści wynikające z przyłączenia się Digi Infrastructure Management do programu partnerskiego VMware Technology Alliance obejmują:

  • Bezproblemowa integracja: rozwiązania Digi do zarządzania infrastrukturą zostaną zoptymalizowane pod kątem wykorzystania z technologiami wirtualizacji i przetwarzania w chmurze VMware, zapewniając klientom ujednolicone doświadczenie.
  • Wydajność i skalowalność: organizacje mogą wykorzystać rozwiązania sieciowe Digi do usprawnienia zarządzania infrastrukturą, poprawy wydajności operacyjnej i skalowalności.
  • Większe bezpieczeństwo: bezpieczna infrastruktura sieciowa ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie. Dzięki temu partnerstwu klienci mogą zachować solidne bezpieczeństwo swojego środowiska IT.
  • Wsparcie i wiedza specjalistyczna: klienci będą mieli dostęp do połączonej wiedzy i wsparcia zarówno Digi, jak i VMware, dzięki czemu ich infrastruktura będzie dobrze utrzymana i będzie działać z najwyższą wydajnością.

Gamma Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Digi International w Polsce. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym już dziś!

Pozostałe aktualności:

Technologia PowiGaN umożliwia tworzenie wysoce sprawnych, niskoprofilowych i równoległych obwodów PFC

Technologia PowiGaN umożliwia tworzenie wysoce sprawnych,...

Rodzina układów HiperPFS-5 z korekcją współczynnika mocy, to jedyne rozwiązanie PFC wykorzystujące technologię azotku...

czwartek, 30 listopada, 2023 Więcej

Cewki mocy z rdzeniem kompozytowym firmy Pulse Electronics o wysokiej gęstości magazynowania energii

Cewki mocy z rdzeniem kompozytowym firmy Pulse Electronics o wysokiej...

Cewki z rdzeniem kompozytowym firmy Pulse, zapewniają rozwiązanie o dużej gęstości energii i miękkim nasyceniu (...)

środa, 29 listopada, 2023 Więcej

Multi-Voltage I/O (MVIO) w mikrokontrolerach PIC firmy Microchip Technology

Multi-Voltage I/O (MVIO) w mikrokontrolerach PIC firmy Microchip Technology

MVIO umożliwia mikrokontrolerowi komunikację z wejściami lub wyjściami cyfrowymi przy innym napięciu roboczym niż...

środa, 29 listopada, 2023 Więcej

PIC18-Q24 mikrokontroler firmy Microchip z wielonapięciowymi wejściami/wyjściami (MVIO) oraz zabezpieczeniami na poziomie układu

PIC18-Q24 mikrokontroler firmy Microchip z wielonapięciowymi...

Firma Microchip Technology wprowadziła na rynek rodzinę mikrokontrolerów PIC18-Q24 z funkcjami bezpieczeństwa

wtorek, 28 listopada, 2023 Więcej

Poynting LPDA-500, wydajna antena kierunkowa dla aplikacji 4G/5G, Wi-Fi 6E

Poynting LPDA-500, wydajna antena kierunkowa dla aplikacji 4G/5G, Wi-Fi 6E

Antena kierunkowa LPDA-500 firmy Poynting obejmuje zakres od 617 do 7200 MHz, ze szczytowym zyskiem 11,5 dBi.

piątek, 17 listopada, 2023 Więcej

TA101 najnowszy układ bezpieczenego uwierzytelniania firmy Microchip Technology dla aplikacji motoryzacyjnych oraz embedded

TA101 najnowszy układ bezpieczenego uwierzytelniania firmy Microchip...

Najnowszy układ TA101 firmy Microchip, zwiększa bezpieczeństwo aplikacji dzięki m.in. obsłudze dużych kluczy

piątek, 17 listopada, 2023 Więcej