Dodano: poniedziałek, 23 października 2023r. Producent: Digi

Firma Digi International przystąpiła do programu VMware Technology Alliance Partner (TAP)

Firma Digi International, jeden z wiodących światowych dostawców produktów i usług łączności z Internetem rzeczy (IoT), ogłosiła swój udział udział w programie VMware Technology Alliance Partner (TAP). Członkowie programu TAP współpracują z VMware w celu dostarczania innowacyjnych rozwiązań z zakresu wirtualizacji i przetwarzania w chmurze. Różnorodność i głębokość ekosystemu TAP zapewnia klientom elastyczność w wyborze członka TAP posiadającego odpowiednią wiedzę specjalistyczną, która zaspokoi ich unikalne potrzeby. Współpraca ma na celu dalsze wyposażenie przedsiębiorstw w innowacyjne rozwiązania sieciowe, które optymalizują ich działania i zapewniają bezproblemową integrację z najnowocześniejszymi technologiami wirtualizacji i przetwarzania w chmurze firmy Vmware.

Program TAP to początek przygody z VMware dla dostawców oprogramowania i sprzętu, zapewniający narzędzia i zasoby potrzebne do tworzenia i dostarczania rozwiązań w infrastrukturze VMware. Członkowie TAP mogą opracowywać, testować, integrować, certyfikować/weryfikować i łączyć produkty z produktami i usługami VMware, a następnie publikować swoje rozwiązania w VMware Marketplace.

Jesteśmy podekscytowani możliwością przyłączenia się do programu partnerskiego VMware Technology Alliance Partner Program. Nasze członkostwo jest dowodem naszego zaangażowania w wysokiej jakości rozwiązania do zarządzania infrastrukturą dla naszym klientom. Integrując naszą ofertę z technologiami VMware, naszym celem jest zapewnienie całościowego, bezpiecznego i wysoce wydajnego doświadczenia firmom pragnącym zoptymalizować swoją infrastrukturę sieciową.skomentował Brian Kirkendall, wiceprezes i dyrektor generalny jednostki ds. zarządzania infrastrukturą w Digi International.

Dział rozwiązań do zarządzania infrastrukturą firmy Digi zajmuje się dostarczaniem wysokiej wydajności łączności szeregowej, technologii USB-over-IP oraz przemysłowych rozwiązań do monitorowania i sterowania, zaprojektowanych, aby pomóc organizacjom przezwyciężyć wyzwania nowoczesnych środowisk biznesowych. Dołączając do programu partnerskiego VMware Technology Alliance, firma Digi będzie mogła bezproblemowo integrować swoje rozwiązania z infrastrukturą wirtualizacji i chmury VMware, zapewniając klientom usprawnione i wysoce wydajne doświadczenia.

Zaangażowanie w program TAP otwiera świat możliwości zarówno dla klientów Digi, jak i VMware. Integrując rozwiązania Digi Infrastructure Management z technologiami VMware, firmy mogą cieszyć się większą elastycznością, skalowalnością i bezpieczeństwem, a także możliwością wydajniejszego zarządzania infrastrukturą sieciową. Niezależnie od tego, czy chodzi o optymalizację operacji, poprawę bezpieczeństwa, czy skalowanie zasobów na żądanie, ta współpraca gwarantuje, że klienci mogą z łatwością sprostać zmieniającym się wymaganiom IT.

Najważniejsze korzyści wynikające z przyłączenia się Digi Infrastructure Management do programu partnerskiego VMware Technology Alliance obejmują:

  • Bezproblemowa integracja: rozwiązania Digi do zarządzania infrastrukturą zostaną zoptymalizowane pod kątem wykorzystania z technologiami wirtualizacji i przetwarzania w chmurze VMware, zapewniając klientom ujednolicone doświadczenie.
  • Wydajność i skalowalność: organizacje mogą wykorzystać rozwiązania sieciowe Digi do usprawnienia zarządzania infrastrukturą, poprawy wydajności operacyjnej i skalowalności.
  • Większe bezpieczeństwo: bezpieczna infrastruktura sieciowa ma kluczowe znaczenie w dzisiejszym cyfrowym krajobrazie. Dzięki temu partnerstwu klienci mogą zachować solidne bezpieczeństwo swojego środowiska IT.
  • Wsparcie i wiedza specjalistyczna: klienci będą mieli dostęp do połączonej wiedzy i wsparcia zarówno Digi, jak i VMware, dzięki czemu ich infrastruktura będzie dobrze utrzymana i będzie działać z najwyższą wydajnością.

Gamma Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Digi International w Polsce. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym już dziś!

Pozostałe aktualności:

Układy scalone przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC)

Układy scalone przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC)

Przetworniki DAC odgrywają kluczową rolę w wielu zastosowaniach, ponieważ ich funkcja polega na przetwarzaniu sygnału...

czwartek, 20 czerwca, 2024 Więcej

Projekt wykorzystujący sterownik InnoMux2-EP prezentuje jednostopniową architekturę dla wielowyjściowych zasilaczy

Projekt wykorzystujący sterownik InnoMux2-EP prezentuje jednostopniową...

Nowy przykładowy raport projektu, DER-716, pokazuje wysoki poziom integracji osiągnięty przez urządzenia InnoMux2-EP

wtorek, 18 czerwca, 2024 Więcej

Większa sprawność i niezawodność diod SBD dzięki węglikowi krzemu SiC

Większa sprawność i niezawodność diod SBD dzięki węglikowi krzemu SiC

Diody Schottkyego (SBD) z węglika krzemu (SiC) zwiększają sprawność i tworzą niezawodne zastosowania wysokiego napięcia.

piątek, 14 czerwca, 2024 Więcej

MotorXpert™ Suite kompleksowe rozwiązanie programowe Power Integrations do opracowywania projektów na bazie sterowników BLDC rodziny BridgeSwitch™

MotorXpert™ Suite kompleksowe rozwiązanie programowe Power Integrations...

Aplikacja MotorXpert™ Suite firmy Power Integrations powstała w celu wsparcia rozwoju aplikacji bezszczotkowych...

piątek, 14 czerwca, 2024 Więcej

Power Integrations zwiększa ofertę napędów silnikowych BLDC dzięki rodzinie układów scalonych BridgeSwitch-2

Power Integrations zwiększa ofertę napędów silnikowych BLDC dzięki...

BridgeSwitch™-2, nowa zintegrowana rodzina układów scalonych sterowników silników typu IHB dla zastosowań o mocy do 1...

czwartek, 13 czerwca, 2024 Więcej

Wyświetlacz 15,6 w technologii podświetlenia Mini LED spełnia wymagania do pracy w pełnym nasłonecznieniu

Wyświetlacz 15,6 w technologii podświetlenia Mini LED spełnia wymagania...

Tajwański producent wyświetlaczy, firma Ampire, wzbogacił swoje portfolio o wyświetlacze w technologii Mini LED.

czwartek, 13 czerwca, 2024 Więcej