Dodano: środa, 26 lipca 2023r. Producent: Avalue

Wielokolorowe wyświetlacze E-paper firmy Avalue dla wygodnego oraz przyjaznego dla środowiska prezentowania informacji

W ostatnich latach technologia ePaper rozwijała się i ewoluowała, zapewniając rewolucyjne wrażenia z czytania. 42-calowe czarno-białe wyświetlacze ePaper firmy Avalue mogą być używane jako elektroniczne tablice suchościeralne lub tablice informacyjne dla pacjentów w szpitalach. Zapewniają personelowi bezproblemowe i oszczędzające czas rozwiązanie do synchronizacji i aktualizacji informacji i danych medycznych, które mogą być wyświetlane nawet podczas przerwy w dostawie prądu. Dzięki szerokim kątom widzenia i wysokim współczynnikom kontrastu, wyświetlacze te zapewniają bezwysiłkowy odczyt i większy komfort użytkownika.

Jednak rozwój technologii nigdy się nie kończy. Firma Avalue Technology rozwinęła swój czarno-biały wyświetlacz ePaper, aby opracować nowy kolorowy wyświetlacz ePaper z czterema kolorami: czarnym, białym, czerwonym i żółtym, który zapewnia bardziej atrakcyjne i nasycone efekty kolorystyczne niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu idealnie nadaje się do oznakowań cyfrowych i wyświetlaczy reklamowych.

Czarno-białe i kolorowe wyświetlacze ePaper oferują wszechstronne zastosowania, spełniając różne wymagania dotyczące kolorów i częstotliwości odświeżania. Wyświetlacze te zapewniają klientom przejrzyste i energooszczędne rozwiązania, oferujące doskonałe efekty wizualne przy jednoczesnym zachowaniu zalet niskiego zużycia energii i braku niebieskiego światła. Avalue Technology pozostaje zaangażowana w ścisłą współpracę poprzez swoją zróżnicowaną bazę klientów w sektorach handlu detalicznego, reklamy i opieki zdrowotnej.

Avalue Technology pracuje nad wprowadzeniem na rynek kolorowego wyświetlacza ePaper w czwartym kwartale 2023 r. To najnowocześniejsze rozwiązanie do wyświetlania zaspokoi potrzeby szerszej bazy klientów w zakresie oznakowania cyfrowego. Dzięki zwiększonemu kontrastowi i rozdzielczości użytkownicy mogą oczekiwać bardziej żywych i realistycznych obrazów. Szybsza częstotliwość odświeżania zapewnia płynniejsze i wygodniejsze czytanie, a włączenie technologii flash alert umożliwia dostarczanie komunikatów ostrzegawczych dla społeczeństwa.

Technologia ePaper będzie nadal wywierać znaczący wpływ na różne sektory. W dziedzinie edukacji uczniowie będą cieszyć się kolorowymi materiałami edukacyjnymi z wydajnością natychmiastowych aktualizacji przypominających komputer, ale dalekimi od szkodliwego światła niebieskiego. Dla branży wydawniczej prace mogą być prezentowane konsumentom w bardziej atrakcyjny sposób. A w sektorze komercyjnym reklamy i wyświetlacze cyfrowe staną się bardziej elastyczne i energooszczędne.

Ponadto niskie zużycie energii, możliwość ponownego użycia i recyklingu ePaper sprawiają, że jest to idealny partner dla tych, którzy koncentrują się na zrównoważonym rozwoju. Ponieważ świat aktywnie przyjmuje inicjatywy redukcji emisji dwutlenku węgla, firma Avalue Technology jest zaangażowana w oferowanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które wspierają Twoje zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość.

Gamma jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Avalue Technology w Polsce. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

Microchip dsPIC® DSC: moc procesora DSP i prostota MCU

Microchip dsPIC® DSC: moc procesora DSP i prostota MCU

Cyfrowe kontrolery sygnału dsPIC® firmy Microchip (DSC) dla solidnych aplikacji o wysokiej wydajności.

wtorek, 19 września, 2023 Więcej

Prostota łączenia urządzeń z infrastrukturą Ethernet 10BASE-T1S klasy motoryzacyjnej

Prostota łączenia urządzeń z infrastrukturą Ethernet 10BASE-T1S klasy...

Układy LAN8650/1 firmy Microchip umożliwiają projektantom podłączenie mikrokontrolerów, bezpośrednio do sieci 10BASE-T1S

czwartek, 14 września, 2023 Więcej

Webinar Power Integrations: Spełnianie nowych przepisów ErP wymagających poboru mocy w trybie gotowości mniejszego niż 300 mW

Webinar Power Integrations: Spełnianie nowych przepisów ErP wymagających...

Jak spełnić wymagania nowych przepisów ErP dotyczących poboru mocy w trybie gotowości mniejszego niż 300 mW?

środa, 13 września, 2023 Więcej

Komputery panelowe open frame OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue spełniają potrzeby w zakresie sterowania dotykowego HMI w aplikacjach przemysłowych

Komputery panelowe open frame OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue...

Komputery panelowe OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue wprowadzają nową jakość w aplikacjach sterowania przemysłowego

wtorek, 12 września, 2023 Więcej

MPLAB Machine Learning Development Suite zapewnia narzędzia do projektowania i optymalizacji produktów brzegowych obsługujących wnioskowanie ML

MPLAB Machine Learning Development Suite zapewnia narzędzia do...

Pakiet MPLAB Machine Learning Development Suite pomaga inżynierom budować wysoce wydajne modele uczenia maszynowego

piątek, 8 września, 2023 Więcej

InnoSwitch4-Pro umożliwia zgodność z dowolnym protokołem szybkiego ładowania

InnoSwitch4-Pro umożliwia zgodność z dowolnym protokołem szybkiego...

Wysoki poziom integracji umożliwia projektowanie sterowanych cyfrowo, ultrakompaktowych adapterów o mocy do 220W.

czwartek, 7 września, 2023 Więcej