Dodano: środa, 26 lipca 2023r. Producent: Avalue

Wielokolorowe wyświetlacze E-paper firmy Avalue dla wygodnego oraz przyjaznego dla środowiska prezentowania informacji

W ostatnich latach technologia ePaper rozwijała się i ewoluowała, zapewniając rewolucyjne wrażenia z czytania. 42-calowe czarno-białe wyświetlacze ePaper firmy Avalue mogą być używane jako elektroniczne tablice suchościeralne lub tablice informacyjne dla pacjentów w szpitalach. Zapewniają personelowi bezproblemowe i oszczędzające czas rozwiązanie do synchronizacji i aktualizacji informacji i danych medycznych, które mogą być wyświetlane nawet podczas przerwy w dostawie prądu. Dzięki szerokim kątom widzenia i wysokim współczynnikom kontrastu, wyświetlacze te zapewniają bezwysiłkowy odczyt i większy komfort użytkownika.

Jednak rozwój technologii nigdy się nie kończy. Firma Avalue Technology rozwinęła swój czarno-biały wyświetlacz ePaper, aby opracować nowy kolorowy wyświetlacz ePaper z czterema kolorami: czarnym, białym, czerwonym i żółtym, który zapewnia bardziej atrakcyjne i nasycone efekty kolorystyczne niż kiedykolwiek wcześniej, dzięki czemu idealnie nadaje się do oznakowań cyfrowych i wyświetlaczy reklamowych.

Czarno-białe i kolorowe wyświetlacze ePaper oferują wszechstronne zastosowania, spełniając różne wymagania dotyczące kolorów i częstotliwości odświeżania. Wyświetlacze te zapewniają klientom przejrzyste i energooszczędne rozwiązania, oferujące doskonałe efekty wizualne przy jednoczesnym zachowaniu zalet niskiego zużycia energii i braku niebieskiego światła. Avalue Technology pozostaje zaangażowana w ścisłą współpracę poprzez swoją zróżnicowaną bazę klientów w sektorach handlu detalicznego, reklamy i opieki zdrowotnej.

Avalue Technology pracuje nad wprowadzeniem na rynek kolorowego wyświetlacza ePaper w czwartym kwartale 2023 r. To najnowocześniejsze rozwiązanie do wyświetlania zaspokoi potrzeby szerszej bazy klientów w zakresie oznakowania cyfrowego. Dzięki zwiększonemu kontrastowi i rozdzielczości użytkownicy mogą oczekiwać bardziej żywych i realistycznych obrazów. Szybsza częstotliwość odświeżania zapewnia płynniejsze i wygodniejsze czytanie, a włączenie technologii flash alert umożliwia dostarczanie komunikatów ostrzegawczych dla społeczeństwa.

Technologia ePaper będzie nadal wywierać znaczący wpływ na różne sektory. W dziedzinie edukacji uczniowie będą cieszyć się kolorowymi materiałami edukacyjnymi z wydajnością natychmiastowych aktualizacji przypominających komputer, ale dalekimi od szkodliwego światła niebieskiego. Dla branży wydawniczej prace mogą być prezentowane konsumentom w bardziej atrakcyjny sposób. A w sektorze komercyjnym reklamy i wyświetlacze cyfrowe staną się bardziej elastyczne i energooszczędne.

Ponadto niskie zużycie energii, możliwość ponownego użycia i recyklingu ePaper sprawiają, że jest to idealny partner dla tych, którzy koncentrują się na zrównoważonym rozwoju. Ponieważ świat aktywnie przyjmuje inicjatywy redukcji emisji dwutlenku węgla, firma Avalue Technology jest zaangażowana w oferowanie przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które wspierają Twoje zaangażowanie w zrównoważoną przyszłość.

Gamma jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań Avalue Technology w Polsce. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

HFD5-H pierwszy na świecie miniaturowy przekaźnik sygnałowy piątej generacji firmy Hongfa Relays

HFD5-H pierwszy na świecie miniaturowy przekaźnik sygnałowy piątej...

HFD5-H firmy Hongfa Relays to pierwszy na świecie miniaturowy przekaźnik z najniższą w branży mocą cewki.

poniedziałek, 20 maja, 2024 Więcej

SAMD21RT tolerujący promieniowanie (RT) 32-bitowy mikrokontroler firmy Microchip Technology wspiera aplikacje New Space

SAMD21RT tolerujący promieniowanie (RT) 32-bitowy mikrokontroler firmy...

SAMD21RT tolerujący promieniowanie (RT) 32-bitowy mikrokontroler (MCU) oparty na rdzeniu Arm® Cortex®-M0+

poniedziałek, 20 maja, 2024 Więcej

LinkSwitch-XT2SR firmy Power Integrations maksymalizuje sprawność przy niskim obciążeniu w przypadku małych zasilaczy

LinkSwitch-XT2SR firmy Power Integrations maksymalizuje sprawność przy...

Nota aplikacyjna firmy Power Integrations (AN-109) służy jako kompleksowy przewodnik projektowy dla małych zasilaczy...

środa, 15 maja, 2024 Więcej

SKY66430-11 system w pakiecie SiP firmy Skyworks Inc. dla wdrożeń łączności 5G w dużej skali

SKY66430-11 system w pakiecie SiP firmy Skyworks Inc. dla wdrożeń...

SKY66430-11 to wielopasmowy system w pakiecie (SiP) firmy Skyworks Inc., obsługujący platformy 5G Massive IoT...

wtorek, 14 maja, 2024 Więcej

Technologia MOSFET mSiC™: doskonała wydajność i wytrzymałość dla nowoczesnych systemów zasilania

Technologia MOSFET mSiC™: doskonała wydajność i wytrzymałość dla...

MOSFET w technologii węglika krzemu (SiC) pomagając w projektowaniu bardziej wydajnych i niezawodnych systemów...

poniedziałek, 13 maja, 2024 Więcej

Zarządzalne przełączniki Ethernet Lantech zapewniają monitoring mocy POE dla nieprzerwanej pracy urządzeń

Zarządzalne przełączniki Ethernet Lantech zapewniają monitoring mocy POE...

Zarządzane przełączniki PoE firmy Lantech zapewniają ciągłe monitorowanie zapewniając nieprzerwaną pracę urządzeniom IoT

poniedziałek, 13 maja, 2024 Więcej