Dodano: czwartek, 20 lipca 2023r. Producent: InrCore

RA1055NL wzmocniony jednokanałowy transformator BMS firmy iNRCORE dla aplikacji wymagających wysokiej niezawodności

iNRCORE, LLC, wiodący producent zasilający światowe systemy nowej generacji za pomocą komponentów i rozwiązań magnetycznych o wysokiej niezawodności, wprowadził na rynek pierwszy z nowej linii jednokanałowych transformatorów systemu zarządzania akumulatorami (BMS) dla pojazdów elektrycznych (EV), centrów danych, magazynowania energii słonecznej oraz inteligentnych sieci.

Pierwszy z serii, transformator BMS RA1055NL, otrzymał kwalifikację AEC-Q200 dla zastosowań w pojazdach elektrycznych. Dzięki szybkości transmisji danych 1 Mb/s oraz izolacji 4300 VDC, BMS oferuje podwójne połączenia i pełną automatyzację produkcji, które podnoszą znacznie niezawodność.

Rozwiązanie transformatora BMS firmy iNRCORE jest znacznie bardziej niezawodne niż inne opcje dostępne aktualnie na rynku” — mówi Leo Pan, regionalny kierownik sprzedaży w iNRCORE. „Częstym problemem w tego typu konstrukcjach jest otwarta awaria. Rozwiązaliśmy ten problem, oferując zwiększoną niezawodność na dynamicznie rozwijającym się rynku pojazdów elektrycznych”.

Jednokanałowe transformatory BMS firmy iNRCORE rozwiązują kluczowy problem związany z otwartą awarią na zakończeniu przewodu, wykorzystując zgrzewanie punktowe i dodając procesy lutowania końcowego. Po nawinięciu cewki druty są zgrzewane punktowo do zacisków, co powoduje stopienie emalii w przewody. Następnie lutowanie zapobiega utlenianiu. Wspólnie oba procesy zapewniają solidne połączenie w celu zwiększenia niezawodności poprzez uniknięcie otwartej awarii.

Nowe transformatory BMS zapewniają bezpieczną izolację i tłumienie zakłóceń EMI. Obsługują seryjne połączenie szeregowe, isoSPI, SPI i inne aplikacje. Transformatory BMS oferują temperaturę roboczą od -40° do ponad +125°C i mogą być produkowane jako dwukanałowe lub z wyższą izolacją na życzenie.

Aby zapewnić jakość, iNRCORE stosuje pełną automatyzację procesów nawijania cewek, zgrzewania punktowego, lutowania, testowania i pakowania, w swoim zakładzie z certyfikatem AS9100D, aż do osiągnięcia w przyszłym roku certyfikacji IATF 16949.

Specyfikacja wysokiej niezawodności transformatora BMS RA1055NL firmy iNRCORE

Gamma jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań iNRCORE w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową transformatora RA1055NL oraz do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

Układy scalone przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC)

Układy scalone przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC)

Przetworniki DAC odgrywają kluczową rolę w wielu zastosowaniach, ponieważ ich funkcja polega na przetwarzaniu sygnału...

czwartek, 20 czerwca, 2024 Więcej

Projekt wykorzystujący sterownik InnoMux2-EP prezentuje jednostopniową architekturę dla wielowyjściowych zasilaczy

Projekt wykorzystujący sterownik InnoMux2-EP prezentuje jednostopniową...

Nowy przykładowy raport projektu, DER-716, pokazuje wysoki poziom integracji osiągnięty przez urządzenia InnoMux2-EP

wtorek, 18 czerwca, 2024 Więcej

Większa sprawność i niezawodność diod SBD dzięki węglikowi krzemu SiC

Większa sprawność i niezawodność diod SBD dzięki węglikowi krzemu SiC

Diody Schottkyego (SBD) z węglika krzemu (SiC) zwiększają sprawność i tworzą niezawodne zastosowania wysokiego napięcia.

piątek, 14 czerwca, 2024 Więcej

MotorXpert™ Suite kompleksowe rozwiązanie programowe Power Integrations do opracowywania projektów na bazie sterowników BLDC rodziny BridgeSwitch™

MotorXpert™ Suite kompleksowe rozwiązanie programowe Power Integrations...

Aplikacja MotorXpert™ Suite firmy Power Integrations powstała w celu wsparcia rozwoju aplikacji bezszczotkowych...

piątek, 14 czerwca, 2024 Więcej

Power Integrations zwiększa ofertę napędów silnikowych BLDC dzięki rodzinie układów scalonych BridgeSwitch-2

Power Integrations zwiększa ofertę napędów silnikowych BLDC dzięki...

BridgeSwitch™-2, nowa zintegrowana rodzina układów scalonych sterowników silników typu IHB dla zastosowań o mocy do 1...

czwartek, 13 czerwca, 2024 Więcej

Wyświetlacz 15,6 w technologii podświetlenia Mini LED spełnia wymagania do pracy w pełnym nasłonecznieniu

Wyświetlacz 15,6 w technologii podświetlenia Mini LED spełnia wymagania...

Tajwański producent wyświetlaczy, firma Ampire, wzbogacił swoje portfolio o wyświetlacze w technologii Mini LED.

czwartek, 13 czerwca, 2024 Więcej