Dodano: czwartek, 20 lipca 2023r. Producent: InrCore

RA1055NL wzmocniony jednokanałowy transformator BMS firmy iNRCORE dla aplikacji wymagających wysokiej niezawodności

iNRCORE, LLC, wiodący producent zasilający światowe systemy nowej generacji za pomocą komponentów i rozwiązań magnetycznych o wysokiej niezawodności, wprowadził na rynek pierwszy z nowej linii jednokanałowych transformatorów systemu zarządzania akumulatorami (BMS) dla pojazdów elektrycznych (EV), centrów danych, magazynowania energii słonecznej oraz inteligentnych sieci.

Pierwszy z serii, transformator BMS RA1055NL, otrzymał kwalifikację AEC-Q200 dla zastosowań w pojazdach elektrycznych. Dzięki szybkości transmisji danych 1 Mb/s oraz izolacji 4300 VDC, BMS oferuje podwójne połączenia i pełną automatyzację produkcji, które podnoszą znacznie niezawodność.

Rozwiązanie transformatora BMS firmy iNRCORE jest znacznie bardziej niezawodne niż inne opcje dostępne aktualnie na rynku” — mówi Leo Pan, regionalny kierownik sprzedaży w iNRCORE. „Częstym problemem w tego typu konstrukcjach jest otwarta awaria. Rozwiązaliśmy ten problem, oferując zwiększoną niezawodność na dynamicznie rozwijającym się rynku pojazdów elektrycznych”.

Jednokanałowe transformatory BMS firmy iNRCORE rozwiązują kluczowy problem związany z otwartą awarią na zakończeniu przewodu, wykorzystując zgrzewanie punktowe i dodając procesy lutowania końcowego. Po nawinięciu cewki druty są zgrzewane punktowo do zacisków, co powoduje stopienie emalii w przewody. Następnie lutowanie zapobiega utlenianiu. Wspólnie oba procesy zapewniają solidne połączenie w celu zwiększenia niezawodności poprzez uniknięcie otwartej awarii.

Nowe transformatory BMS zapewniają bezpieczną izolację i tłumienie zakłóceń EMI. Obsługują seryjne połączenie szeregowe, isoSPI, SPI i inne aplikacje. Transformatory BMS oferują temperaturę roboczą od -40° do ponad +125°C i mogą być produkowane jako dwukanałowe lub z wyższą izolacją na życzenie.

Aby zapewnić jakość, iNRCORE stosuje pełną automatyzację procesów nawijania cewek, zgrzewania punktowego, lutowania, testowania i pakowania, w swoim zakładzie z certyfikatem AS9100D, aż do osiągnięcia w przyszłym roku certyfikacji IATF 16949.

Specyfikacja wysokiej niezawodności transformatora BMS RA1055NL firmy iNRCORE

Gamma jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań iNRCORE w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z kartą katalogową transformatora RA1055NL oraz do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

Microchip dsPIC® DSC: moc procesora DSP i prostota MCU

Microchip dsPIC® DSC: moc procesora DSP i prostota MCU

Cyfrowe kontrolery sygnału dsPIC® firmy Microchip (DSC) dla solidnych aplikacji o wysokiej wydajności.

wtorek, 19 września, 2023 Więcej

Prostota łączenia urządzeń z infrastrukturą Ethernet 10BASE-T1S klasy motoryzacyjnej

Prostota łączenia urządzeń z infrastrukturą Ethernet 10BASE-T1S klasy...

Układy LAN8650/1 firmy Microchip umożliwiają projektantom podłączenie mikrokontrolerów, bezpośrednio do sieci 10BASE-T1S

czwartek, 14 września, 2023 Więcej

Webinar Power Integrations: Spełnianie nowych przepisów ErP wymagających poboru mocy w trybie gotowości mniejszego niż 300 mW

Webinar Power Integrations: Spełnianie nowych przepisów ErP wymagających...

Jak spełnić wymagania nowych przepisów ErP dotyczących poboru mocy w trybie gotowości mniejszego niż 300 mW?

środa, 13 września, 2023 Więcej

Komputery panelowe open frame OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue spełniają potrzeby w zakresie sterowania dotykowego HMI w aplikacjach przemysłowych

Komputery panelowe open frame OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue...

Komputery panelowe OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue wprowadzają nową jakość w aplikacjach sterowania przemysłowego

wtorek, 12 września, 2023 Więcej

MPLAB Machine Learning Development Suite zapewnia narzędzia do projektowania i optymalizacji produktów brzegowych obsługujących wnioskowanie ML

MPLAB Machine Learning Development Suite zapewnia narzędzia do...

Pakiet MPLAB Machine Learning Development Suite pomaga inżynierom budować wysoce wydajne modele uczenia maszynowego

piątek, 8 września, 2023 Więcej

InnoSwitch4-Pro umożliwia zgodność z dowolnym protokołem szybkiego ładowania

InnoSwitch4-Pro umożliwia zgodność z dowolnym protokołem szybkiego...

Wysoki poziom integracji umożliwia projektowanie sterowanych cyfrowo, ultrakompaktowych adapterów o mocy do 220W.

czwartek, 7 września, 2023 Więcej