Dodano: poniedziałek, 26 czerwca 2023r. Producent: Pulse

RO2471NM dookólna, niskoprofilowa antena firmy Pulse Electronics dla aplikacji WiFi-6E

Pulse kontynuuje rozszerzanie gamy produktów w ramach nowych technologii, wprowadzając najnowszą dookólną antenę WiFi-6E, RO2471NM.

Antena RO2471NM firmy Pulse Electronics wykorzystuje pełny potencjał technologii WiFi-6E, zapewniając błyskawiczne połączenia i niezrównaną przepustowość. Dzięki szerokopasmowemu zasięgowi 2400-7125 MHz zapewnia zwiększoną wydajność nawet w zatłoczonych i narażonych na zakłócenia środowiskach. Bezproblemowa integracja jest możliwa dzięki bezpośredniemu męskiemu złączu typu N, co pozwala na bezproblemową integrację z istniejącymi aplikacjami.

Mając zaledwie 6,8 cala wysokości, antena RO2471NM może pochwalić się elegancką i dyskretną, niskoprofilową konstrukcją, która bezproblemowo wtapia się w każde otoczenie. Niezależnie od tego, czy jest montowana na metalowych budkach, czy dyskretnie umieszczana w konfiguracjach zdalnego monitorowania, zapewnia optymalny zasięg bez uszczerbku dla estetyki.

Dzięki zyskowi na poziomie 3-5 dBi antena RO2471NM zapewnia zwiększoną siłę sygnału i lepszy zasięg, czyniąc ją idealnym wyborem dla aplikacji inteligentnych pomiarów, zdalnego monitorowania, skrzynek narzędziowych i innych aplikacji IoT, zapewniając niezawodną łączność dla wszystkich urządzeń bezprzewodowych.

Pulse stale koncentruje się na najnowocześniejszych technologiach swoich produktów antenowych, dostarczając wyjątkowe rozwiązania dla kluczowych rynków. RO2471NM to kolejny przykład tego, jak Pulse stale dostarcza anteny o wysokiej wydajności, koncentrując się na kluczowych technologiach, jednocześnie utrzymując potrzeby klientów na pierwszym miejscu. RO2471NM to ekonomiczne rozwiązanie antenowe, oferujące szerokopasmowy zasięg Wi-Fi-6E, mały profil i duży zysk dla stale rosnących potrzeb w zakresie podłączonych urządzeń." powiedział Ryan Wenzelman, kierownik ds. marketingu produktów w firmie Pulse Electronics.

Doświadcz niezrównanej niezawodności, zwiększonej wydajności i zwiększonej produktywności. Podnieś jakość łączności, poznaj przyszłość Wi-Fi-6E oraz uwolnij moc IoT dzięki antenie RO2471NM firmy Pulse Electronics.

Specyfikacja anteny RO2471NM firmy Pulse Electronics

Gamma Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Pulse Electronics w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się załączoną dokumentacją anteny RO2471NM oraz do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

Microchip dsPIC® DSC: moc procesora DSP i prostota MCU

Microchip dsPIC® DSC: moc procesora DSP i prostota MCU

Cyfrowe kontrolery sygnału dsPIC® firmy Microchip (DSC) dla solidnych aplikacji o wysokiej wydajności.

wtorek, 19 września, 2023 Więcej

Prostota łączenia urządzeń z infrastrukturą Ethernet 10BASE-T1S klasy motoryzacyjnej

Prostota łączenia urządzeń z infrastrukturą Ethernet 10BASE-T1S klasy...

Układy LAN8650/1 firmy Microchip umożliwiają projektantom podłączenie mikrokontrolerów, bezpośrednio do sieci 10BASE-T1S

czwartek, 14 września, 2023 Więcej

Webinar Power Integrations: Spełnianie nowych przepisów ErP wymagających poboru mocy w trybie gotowości mniejszego niż 300 mW

Webinar Power Integrations: Spełnianie nowych przepisów ErP wymagających...

Jak spełnić wymagania nowych przepisów ErP dotyczących poboru mocy w trybie gotowości mniejszego niż 300 mW?

środa, 13 września, 2023 Więcej

Komputery panelowe open frame OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue spełniają potrzeby w zakresie sterowania dotykowego HMI w aplikacjach przemysłowych

Komputery panelowe open frame OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue...

Komputery panelowe OFT-10W04 i SID-10WR1 firmy Avalue wprowadzają nową jakość w aplikacjach sterowania przemysłowego

wtorek, 12 września, 2023 Więcej

MPLAB Machine Learning Development Suite zapewnia narzędzia do projektowania i optymalizacji produktów brzegowych obsługujących wnioskowanie ML

MPLAB Machine Learning Development Suite zapewnia narzędzia do...

Pakiet MPLAB Machine Learning Development Suite pomaga inżynierom budować wysoce wydajne modele uczenia maszynowego

piątek, 8 września, 2023 Więcej

InnoSwitch4-Pro umożliwia zgodność z dowolnym protokołem szybkiego ładowania

InnoSwitch4-Pro umożliwia zgodność z dowolnym protokołem szybkiego...

Wysoki poziom integracji umożliwia projektowanie sterowanych cyfrowo, ultrakompaktowych adapterów o mocy do 220W.

czwartek, 7 września, 2023 Więcej