Dodano: poniedziałek, 15 maja 2023r. Producent: Pulse

Cewki indukcyjne serii ADCC/BDCC firmy Pulse Electronics z zakończeniem w kształcie litery L

Firma Pulse wprowadza na rynek nową serię mini-formowanych cewek indukcyjnych, koncentrując się na nowym stylu zakończeń w kształcie litery L. Wymiary nowej serii cewek wahają się od 2,0 x 1,2 mm do 2,5 x 2,0 mm, przy różnych grubościach od 0,8 mm do 1,2 mm. Serie BDCC i ADCC oferują szeroki zakres indukcyjności od 110nH do 2,2uH, osiągając doskonałą wydajność (niższa rezystancja DC, wyższy prąd nasycenia i mniejsze straty rdzenia), dzięki wykorzystaniu specjalnej konstrukcji cewki i opracowaniu ulepszonego magnetycznego proszkowego materiału rdzenia.

Dławiki mocy BDCC i ADCC nadają się do wielu zastosowań w tym do przetwornic typu buck, boost i buck-boost w punkcie obciążenia. W przypadku serii BDCC klasy komercyjnej zakończenie w kształcie litery L dobrze sprawdza się w elektronice osobistej i urządzeniach do noszenia, które mają ścisłe ograniczenia rozmiaru. Dotyczy to również serii ADCC, które są zakwalifikowanymi przez AEC-Q200 dla podzespołów motoryzacyjnych, odpowiednich dla zastosowań systemów wsparcia kierowcy oraz ADAS i informacyjnych. Przykładowo, dzięki wykorzystaniu PMIC do małych modułów kamer w systemach z widokiem przestrzennym, seria ADCC może pomóc poprawić wydajność systemu i osiągnąć mały rozmiar pomimo wielofazowych wyjść. Co więcej, produkt ten jest specjalnie zaprojektowany do przypadków użycia, w których projekty nie wykorzystują zewnętrznego zakończenia na górze cewki indukcyjnej.

Pulse uwzględnia również wpływ kosztu produktu na ogólny system BOM. Efektywność kosztowa produktów BDCC i ADCC jest osiągana poprzez usprawnienie i integrację systemów produkcyjnych dla procesu nawijania drutu i formowania magnetycznego. Poprawiając możliwości produkcyjne tej serii, możemy pomóc naszym klientom skalować ich rozwiązania, aby były bardziej konkurencyjne na rynku. Nowe miniaturowe formowane cewki indukcyjne zostaną wprowadzone na rynek w przyszłym roku.

Gamma Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Pulse Electronics w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się załączoną dokumentacją cewek indukcyjnych serii ADCC, BDCC oraz do kontaktu z naszym działem handlowym.

Pozostałe aktualności:

Układy scalone przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC)

Układy scalone przetwornika cyfrowo-analogowego (DAC)

Przetworniki DAC odgrywają kluczową rolę w wielu zastosowaniach, ponieważ ich funkcja polega na przetwarzaniu sygnału...

czwartek, 20 czerwca, 2024 Więcej

Projekt wykorzystujący sterownik InnoMux2-EP prezentuje jednostopniową architekturę dla wielowyjściowych zasilaczy

Projekt wykorzystujący sterownik InnoMux2-EP prezentuje jednostopniową...

Nowy przykładowy raport projektu, DER-716, pokazuje wysoki poziom integracji osiągnięty przez urządzenia InnoMux2-EP

wtorek, 18 czerwca, 2024 Więcej

Większa sprawność i niezawodność diod SBD dzięki węglikowi krzemu SiC

Większa sprawność i niezawodność diod SBD dzięki węglikowi krzemu SiC

Diody Schottkyego (SBD) z węglika krzemu (SiC) zwiększają sprawność i tworzą niezawodne zastosowania wysokiego napięcia.

piątek, 14 czerwca, 2024 Więcej

MotorXpert™ Suite kompleksowe rozwiązanie programowe Power Integrations do opracowywania projektów na bazie sterowników BLDC rodziny BridgeSwitch™

MotorXpert™ Suite kompleksowe rozwiązanie programowe Power Integrations...

Aplikacja MotorXpert™ Suite firmy Power Integrations powstała w celu wsparcia rozwoju aplikacji bezszczotkowych...

piątek, 14 czerwca, 2024 Więcej

Power Integrations zwiększa ofertę napędów silnikowych BLDC dzięki rodzinie układów scalonych BridgeSwitch-2

Power Integrations zwiększa ofertę napędów silnikowych BLDC dzięki...

BridgeSwitch™-2, nowa zintegrowana rodzina układów scalonych sterowników silników typu IHB dla zastosowań o mocy do 1...

czwartek, 13 czerwca, 2024 Więcej

Wyświetlacz 15,6 w technologii podświetlenia Mini LED spełnia wymagania do pracy w pełnym nasłonecznieniu

Wyświetlacz 15,6 w technologii podświetlenia Mini LED spełnia wymagania...

Tajwański producent wyświetlaczy, firma Ampire, wzbogacił swoje portfolio o wyświetlacze w technologii Mini LED.

czwartek, 13 czerwca, 2024 Więcej