- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
Smart module S726 od Neoway

Firma Neoway wypuściła na rynek szereg modułów komunikacyjnych typu Smart Module. Jednym z nich jest moduł S726 pracujący pod kontrolą systemu Android 10, a jego sercem jest platforma UNISOC UIS8581E wraz z procesorem Octa-Core A55@1.6 GHz.
Neoway S726 obsługuje przesyłanie danych w standardzie LTE cat.4 lub GSM, możliwa jest również komunikacja poprzez Wi-Fi, jak również poprzez Bluetooth. Ten inteligentny moduł umożliwia ponadto dokładne pozycjonowanie poprzez zastosowanie odbiornika GNSS (Global Navigation Satellite Systems). Moduł daje również możliwość podpięcia kamery oraz wyświetlacza w rozdzielczości FHD+ (2160 x 1080).
Moduł zamknięty został w małej obudowie o wymiarach 40.5 x 40.5 x 2.85 mm, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla wszelkich urządzeń przenośnych, w tym smartwatchy. Doskonale sprawdza się też w aplikacjach monitoringu, systemów alarmowych, urządzeniach VR, mobilnych terminalach PDA, tabletach i wyposażeniu pokładowym pojazdów podczas monitorowania floty.
Naszym klientom udostępniamy demoboard modułu S726. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym.
Specyfikacja modułu S726
| Platforma | UNISOC UIS8581E |
| Tryby pracy | LTE Cat.4/UMTS/GSM |
| Region | China/SEA/Europe/Africa/India |
| Certyfikaty | CCC*/SRRC*/CE*/RoHS* |
| System | Android 10 |
| MCP | 16 GB eMMC+2 GB LPDDR4X (Default) |
| 64 GB eMMC+4 GB LPDDR4X (Optional) | |
| Łączność | GNSS: Wi-Fi: 2.4 GHz GPS/BDS/GLONASS and 5 GHz, 802.11 , BT:b/g/n/ac BT5.0 |
| LCM | 1*MIPI_DSI interface maximum FHD+ (2160 × 1080) |
| Kamera | 2*MIPI_CSI interface up to 16MP |
| Kodowanie i dekodowanie | Kodowanie 1080@30fps, H.264/H.265/VP8 |
| Dekodowanie: 1080P@30fps, H.263/H.264//H.265/MPEG4/VP8/VP9 | |
| Przesyłanie danych | LTE Cat4 FDD: Max 150Mbps(DL)/ Max 50Mbps(UL) |
| LTE Cat4 TDD: Max 130Mbps(DL)/ Max 35Mbps(UL) | |
| UMTS/HSPA+: Max 42Mbps(DL) / Max 11.2Mbps(UL) | |
| GPRS: Max 107Kbps(DL)/ Max 85.6Kbps(UL) | |
| EDGE: Max 296Kbps(DL)/ Max 236.8Kbps(UL) | |
| Obsługiwane częstotliwości | LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 LTE TDD: B38/B40/B41 WCDMA: B1/B5/B8 GSM: 850/900/1800MHz |
| Wymiary | 40.5 x 40.5 x 2.85 mm |
| Obudowa | 146-pin LCC+128-pin LGA |
| Napięcie zasilania | 3.5 do 4.2V; typowo: 3.8V |
Pozostałe aktualności:

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...

Avalue wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL z procesorami...
Firma Avalue Technology Inc. wprowadza na rynek 3,5-calowy mikromoduł ECM-PTL nowej generacji, oparty na najnowszych...

Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek...
Moduł satelitarny F100 Non-Terrestrial Network (NTN) firmy Mobiletek pomyślnie przeszedł certyfikację Skylo,...

Nowa rodzina izolatorów cyfrowych Si86Px firmy Skyworks Solutions ze...
Firma Skyworks Solutions Inc. zaprezentowała w ostatnim czasie nową rodzinę izolatorów cyfrowych Si86Px ze...

Kompletne rozwiązania dla projektów komputerów kosmicznych dzięki...
Mikroprocesory PIC64-HPSC (MPU) zapewniają 100-krotny skok w obliczeniach statków kosmicznych - ale procesor to tylko...

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

























