- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
N11 miniaturowy moduł komunikacyjny GSM/GPRS firmy Neoway

N11 firmy Neoway to energooszczędny, miniaturowych rozmiarów, wydajny moduł GSM/GPRS. Zaletą tego modelu są bardzo małe wymiary zewnętrzne wynoszące zaledwie 15.8 x 13.8 x 2.4 mm. Tak małe gabaryty możliwe są do uzyskania m.in. poprzez zastosowanie obudowy typu LGA. Moduł N11 znajduje szerokie zastosowanie wszędzie tam, gdzie występuje sieć 2G, czyli na rynkach Azji, Europy, Afryki, czy też Ameryki Południowej.
N11 posiada przemysłowy interfejs UART i obsługuje liczne protokoły sieciowe, takie jak TCP/UDP/TLS/MQTT/DNS/FTP/HTTP/HTTPS/NTP. Dzięki niskiemu zapotrzebowaniu na energię, szerokiemu, zakresowi temperatury pracy, małej obudowie oraz doskonałym parametrom radiowym moduł Neoway N11 wydaje się być idealnym wyborem dla aplikacji z zakresu mierników energii elektrycznej, systemów zabezpieczeń, płatności mobilnych, urządzeń monitorowania parametrów środowiska, jak i wielu innych.
Specyfikacja
| Napięcie zasilania | 3.4 V do 4.3 V, Typ.: 3.9 V |
| Wymiary | 15.8 x 13.8 x 2.4 mm |
| Obudowa | 20-pin LGA |
| Interfejs | UART x 2 PWRKEY_N RESET_N DTR (sleep mode control) NET_LIGHT USIM (1.8 V / 3.0 V) |
| Zakres częstotliwości | GSM/GPRS: 850/900/1800/1900 Mhz |
| Protokoły | TCP/UDP/TLS/MQTT/DNS/FTP/HTTP/HTTPS/NTP |
| ESD | VBAT: ±8 kV / ±15 kV GND: ±8 kV / ±15 kV ANT: ±8 kV / ±15 kV Other: ±4 kV / ±8 kV |
| Region | Global |
| Certyfikacje | CCC, SRRC, CTA, CE, RoHS, REACH |
W celu uzyskania szerszych informacji odnośnie oferty modułów komunikacyjnych firmy Neoway zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym
Pozostałe aktualności:

Digi XBee® Studio kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji...
Digi XBee® Studio to kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi XBee. Aplikacja zawiera...

Lantech Communications Global Inc uzyskał międzynarodowy certyfikat IEC...
Lantech Communications Global Inc., wiodący producent rozwiązań sieciowych dla przemysłu, poinformował, że produkty...

Moduł SOM Digi ConnectCore 95 napędza nową generację aplikacji IIoT
Digi ConnectCore 95 umożliwia firmom dostarczanie inteligentniejszych urządzeń medycznych, bezpiecznych systemów...

AN‑120 przewodnik projektowania zasilaczy rezonansowych z wykorzystaniem...
AN‑120 to kompleksowa nota aplikacyjna firmy Power Integrations, która krok po kroku opisuje projektowanie...

SKY66431-11 firmy Skyworks to wielopasmowy, wieloprocesorowy układ SiP...
SKY66431-11 firmy Skyworks to wielopasmowy, wieloprocesorowy układ SiP (System-in Package) obsługujący platformy 5G...

Deterministyczna detekcja cieczy w celu ochrony pomp przed pracą na sucho
Dowiedz się, jak mikrokontroler AVR64DD32 i gotowe do użycia urządzenie do detekcji cieczy MTCH9010 firmy Microchip...

























