Dodano: środa, 13 październik 2021r. Producent: PowerIntegrations Komentarzy: (dodaj komentarz)

Raport DER-865 firmy Power Integrations opisuje projekt wydajnego i elastycznego ściemniacza lamp z obsługą BLE

Raport DER-865 firmy Power Integrations opisuje projekt wydajnego i elastycznego ściemniacza lamp z obsługą BLE, zrealizowany za pomocą rodziny układów LinkSwitch-TNZ.

LinkSwitch-TNZ łączy konwersję mocy z bezstratną detekcją przejścia przez zero w jednym układzie scalonym. Eliminuje to dyskretne obwody do wykrywania przejścia przez zero w linii prądu przemiennego, które zwykle wykorzystują 10 lub więcej komponentów i zużywają od 50 do 100 mW mocy ciągłej. Rezultatem jest wysoce sprawna, bardzo elastyczna konstrukcja ściemniacza mająca zastosowanie w różnych regionach i konfiguracjach okablowania budynku.

Raport DER-865 opisuje uniwersalny ściemniacz ścienny od 90 do 305 VAC, odpowiedni zarówno do zastosowań 2-przewodowych (bez przewodu neutralnego), jak i 3-przewodowych. Zasila ściemnialne lampy o niskim i wysokim współczynniku mocy od 3 do 250W i można go stosować zarówno w trybie ściemniania z wykorzystaniem zbocza narastającego powszechnie używanym w Ameryce, jak i zbocza opadającego bardziej popularnym w Europie.

Układy scalone LinkSwitch-TNZ zapewniają najlepszą w swojej klasie sprawność przy małym obciążeniu, umożliwiając zasilanie większej liczby funkcji systemu przy jednoczesnym spełnieniu rygorystycznych przepisów dotyczących trybu czuwania. DER-865 pobiera mniej niż 200 µA prądu wejściowego w trybie gotowości (w tym BLE). Jest zgodny z normami EMI EN55022 i CISPR-22 klasy B dla emisji przewodzonych.

Projekt umożliwia ściemnianie zarówno ręczne, jak i oparte na aplikacji. Aplikacja demonstracyjna dla tych ostatnich jest dostępna do pobrania w Apple App Store.

Gamma Sp. z o.o. jest wieloletnim, autoryzowanym dystrybutorem rozwiązań firmy Power Integrations w Polsce. Aby dowiedzieć się więcej, pobierz raport DER-865 i dokumentację techniczną LinkSwitch-TNZ, lub skontaktuj się z naszym działem handlowym aby uzyskać szersze informacje.

Komentarze do artykułu

Pozostałe aktualności:

Moduł L501E – budżetowe rozwiązanie LTE dla aplikacji IoT

Moduł L501E – budżetowe rozwiązanie LTE dla aplikacji IoT

Firma Mobiletek w odpowiedzi na potrzeby rynku przemysłowego, zaprezentowała budżetowy moduł L501E, który obsługuje LTE Cat 1 i jest tym...

QH8Mx5/SH8Mx5 nowe dualne tranzystory MOSFET firmy ROHM z obsługą napięć 40V i 60V dla aplikacji wymagających wejścia 24V

QH8Mx5/SH8Mx5 nowe dualne tranzystory MOSFET firmy ROHM z obsługą napięć 40V i 60V...

Firma ROHM opracowała produkty z dwoma tranzystorami MOSFET (Nch+Pch) z napięciami wytrzymywanymi ±40V/±60V, wraz z serią urządzeń...

Raport DER-865 firmy Power Integrations opisuje projekt wydajnego i elastycznego ściemniacza lamp z obsługą BLE

Raport DER-865 firmy Power Integrations opisuje projekt wydajnego i elastycznego...

Raport DER-865 firmy Power Integrations opisuje projekt wydajnego i elastycznego ściemniacza lamp z obsługą BLE, zrealizowany za pomocą...