• Facebook
 • LinkedIn
IoT Made Easy z wykorzystaniem bibliotek Qt

Seria webinarów
IoT Made Easy

Gamma jako autoryzowany dystrybutor
firmy Microchip Technology Inc. w Polsce

ma przyjemność zaprosić Państwa na serię webinarów IoT Made Easy

Zajęcia poprowadzi w języku angielskim zespół inżynierów z firmy Microchip.

Czujniki małej mocy, które są częścią internetu rzeczy (IoT), stawiają nowe wyzwania zarówno dla programistów jak i specjalistów ds. Cyberbezpieczeństwa. Większa funkcjonalność, Cyberbezpieczeństwo całego systemu, wybór właściwych protokołów komunikacyjnych i to wszystko przy minimalnym zużyciu energii. Brzmi znajomo? Zatem nie przegap naszych sesji eksperckich - przygotowanych dla Ciebie.

Agenda spotkań w ramach IoT Made Easy

Session 1: Power Efficient Solutions for your IoT Appllications

Przejdź do WebEx Jak dołączyć?
 • Dobrze - oczywistym jest, że dodanie nowych funkcji jest tylko kwestią czasu. Więcej sensorów w sieci, złożone funkcje, bezpieczeństwo przechowywania i transmisji danych w dziedzinach sztucznej inteligencji / "machine learning", powodują szybkie uszczuplenie zasobów mocy. W aplikacjach gdzie rzadko możliwe jest zastosowanie większej baterii, gdzie walczymy o każdy uA. Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi projektami czujników małej mocy, to koniecznie weź udział w tej półgodzinnej sesji!
 • Termin:14 września
 • Czas trwania:14:00-14:40

Session 2: Connectivity Made Easy for your IoT Sensor Appllications

Przejdź do WebEx Jak dołączyć?
 • Komunikacja jest jednym z najtrudniejszych aspektów w projektowaniu czujników IoT. Podjęcie właściwej decyzji na początku nie jest łatwe. Istnieje wiele nieustannie zmieniających się przepisów i zasad w tym zakresie: skalowalność, elastyczność technologii, wymagania dotyczące zużycia mocy, rozmiaru, bezpieczeństwa, konserwacja w czasie i ceny. Napotykasz podobne problemy przy pracy nad swoim projektem? Nie możesz przegapić tego sesji! Poznaj najnowsze i najlepsze rozwiązania firmy Microchip.
 • Termin:15 września
 • Czas trwania:14:00-14:40

Session 3: Security matters... and How it is so Easy

Przejdź do WebEx Jak dołączyć?
 • Cyberbezpieczeństwo nie jest już wyborem! Na całym świecie obowiązują nowe przepisy, takie jak EN 303-645. Istnieje wiele mitów na temat tego, jak najlepiej chronić swoje prywatne dane. Czy poszukujesz informacji o najnowszych przepisach i najlepszym podejściu do tematyki bezpieczeństwa cybernetycznego w aplikacjach o niskim poborze mocy w komunikacji między czujnikami a chmurą? Jeśli tak, to na pewno spodoba ci się ta sesja!
 • Termin:16 września
 • Czas trwania:14:00-14:40

Session 4: Scale your Business form Easy Prototyping to fast time to Market

Przejdź do WebEx Jak dołączyć?
 • Jak rozpocząć tworzenie złożonych projektów IoT, które obejmują wszystkie wspomniane w poprzednich sesjach aspekty? Od czego rozpocząć pracę nad Proof of Concept? Od "łatwej" drogi z Raspberry PI czy Arduino? a potem zacząć od początku aby skalować projekt do produktu przemysłowego? Czy może lepiej jest użyć dedykowanego rozwiązania łatwego w skalowalności i późniejszej produkcji, bez żadnych kompromisów? Chcesz się dowiedzieć, jak to działa? Bądź o krok dalej - weź udział w tej sesji!
 • Termin:17 września
 • Czas trwania:14:00-14:40

Session 1:
Power Efficient Solutions for your IoT Appllications

Termin: 14 wrześniaCzas trwania: 14:00-14:40Przejdź do WebEx Jak dołączyć?

Session 2:
Connectivity Made Easy for your IoT Sensor Appllications

Termin: 15 wrześniaCzas trwania: 14:00-14:40Przejdź do WebEx Jak dołączyć?

Session 3:
Security matters... and How it is so Easy

Termin: 16 wrześniaCzas trwania: 14:00-14:40Przejdź do WebEx Jak dołączyć?

Session 4:
Scale your Business form Easy Prototyping to fast time to Market

Termin: 17 wrześniaCzas trwania: 14:00-14:40Przejdź do WebEx Jak dołączyć?