Dodano: poniedziałek, 18 maj 2020r. Producent: Pulse Komentarzy: (dodaj komentarz)

Nowe montowane powierzchniowo przekładniki prądowe serii PH950x firmy Pulse Electronics

Nowe montowanye powierzchniowo przekładniki prądowe serii PH950x firmy Pulse Electronics

Firma Pulse Electronics rozszerza zakres montowanych powierzchniowo przekładników prądowych, wprowadzając do swojej oferty pierwsze produkty zgodne z normami bezpieczeństwa o wysokiej i podwyższonej izolacji.

Korzystając z opatentowanej przez Pulse konstrukcji opracowanej dla serii transformatorów o wysokiej izolacji, seria przekładników prądowych PH9500 wykorzystuje ten unikalny styl obudowy, aby zaoferować podstawową izolację z creepage wynoszącym 8,2 mm w formacie 14 x 13 x 8,8 mm. Prąd znamionowy wynosi 10Arms, przy czym dostępne są przełożenia 1:65 i 1:100.

PH9505 wykorzystuje unikalną konstrukcję, w której uzwojenie pierwotne jest uformowane w plastikowej podstawie, tworząc solidną barierę izolacyjną. Dzięki temu komponent może być zwarty w rozmiarze zaledwie 13,6 x 12,8 x 14,4 mm, uzyskując wzmocnioną izolację zgodnie z normą bezpieczeństwa IEC60664 / IEC60950-1 dla napięcia roboczego do 300 V rms. Niski prąd pierwotny DCR pozwala na osiągnięcie prądu znamionowego o wartości 30Arms z zakresem przełożenia od 1:50 do 1: 180.

Nasza istniejąca linia przekładników prądowych przystosowana do montowania powierzchniowego, w tym popularna seria PA1005 EE5, pozostaje dostępnym komponentem dla zastosowań wymagających jedynie funkcjonalnej izolacji. Jednak wiele nowych zastosowań wymaga co najmniej podstawowej izolacji, szczególnie tam, gdzie prąd musi być mierzony w różnych płaszczyznach uziemienia. Jest to typowy wymóg dla aplikacji EV z zestawami akumulatorów wysokonapięciowych. Kwalifikacja AEC-Q200 obu platform sprawia, że są one produktami gotowymi do zastosowania w nowoczesnych aplikacjach motoryzacyjnych.powiedział Gerard Healy, szef działu Power PBU w firmie Pulse Electronics.

Wysokie natężenie prądu w tych kompaktowych przekładnikach prądowych, sprawia że nadają się one idealnie do zastosowań o wysokiej wydajności, takich jak zarządzanie akumulatorami, konwersja mocy, napędy falowników i sterowania silnikiem. Aby zobaczyć pełną linię czujników natężenia prądu do montażu powierzchniowego zapraszamy, zapraszamy do przejrzenia oferty.

Więcej informacji o nowej serii przekładników prądowych PH9500 firmy Pulse Electronics odnajdą Państwo w załączonej dokumentacji technicznej.

Komentarze do artykułu

Pozostałe aktualności:

Nowe montowane powierzchniowo przekładniki prądowe serii PH950x firmy Pulse Electronics

Nowe montowane powierzchniowo przekładniki prądowe serii PH950x firmy Pulse...

Firma Pulse Electronics rozszerza zakres montowanych powierzchniowo przekładników prądowych, wprowadzając do swojej oferty pierwsze...

Poznaj architekturę procesorów RISC-V dzięki webinarowi firm Microchip oraz Mentor Graphics

Poznaj architekturę procesorów RISC-V dzięki webinarowi firm Microchip oraz Mentor...

Czy rozważasz wykorzystanie korzyści płynących z RISC-V w kolejnym projekcie? Architektura procesorów RISC-V rewolucjonizuje model...

InnoSwitch™3-MX nowe izolowane drivery firmy Power Integrations w technologii PowiGaN dla wysokowydajnych zasilaczy o ciągłej mocy wyjściowej do 75W

InnoSwitch™3-MX nowe izolowane drivery firmy Power Integrations w technologii...

Power Integrations rozszerza rodzinę izolowanych driverów InnoSwitch™3-MX o trzy nowe urządzenia w technologii PowiGaN™. Wykorzystując...