• Facebook
  • LinkedIn
Microchip MASTERS 2019 - Berlin

Gamma jako autoryzowany dystrybutor Microchip Technology Inc. w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w europejskiej edycji konferencji Microchip MASTERs 2019!

Zapraszamy do zapisania się na konferencję European MASTERs Conference 2019 i wzięcia udziału w najważniejszym w regionie szkoleniu technicznym dla inżynierów systemów embedded. Konferencja MASTERs w Berlinie w dniach 16 - 19 września świętować będzie swój piąty rok z rzędu! MASTERs zapewnia obszerne informacje o najnowszych produktach, szkolenia praktyczne i możliwość nawiązania kontaktów z ekspertami branżowymi, aby uzyskać cenną wiedzę dla jeszcze szybszego wprowadzania gotowych produktów na rynek.

Pobierz prezentację Skontaktuj się z nami

Klasy tematyczne

Dostępnych będzie ponad 85 klas wykładowych oraz praktycznych, które prowadzą doświadczeni inżynierowie z firmy Microchip oraz wybrani eksperci z branży. Klasy obejmą szeroki zakres tematów, w tym m.in. nowości produktowe, urządzenia peryferyjne, programowanie C, projektowanie oprogramowania układowego, sesje łączności TCP/IP, USB, CAN i Bluetooth®, rozwój interfejsów graficznych i dotykowych, inteligentne zasilacze, sterowanie silnikiem, stosowanie wzmacniaczy operacyjnych do zastosowań z czujnikami przy użyciu systemu RTOS i konstrukcji systemów małej mocy.

Eksperci Microchip

Będą mieli Państwo niebywałą okazję spotkania się z ekspertami z firmy Microchip z różnych grup funkcyjnych, aby poznać najnowsze projekty lub omówić własne pomysły. Możliwe będzie ponadto spotkanie "w cztery oczy", które można będzie zgłosić podczas rejestracji na wydarzenie. W tym przypadku należy określić dokładnie cel takiego spotkania, aby firma Microchip mogła wyznaczyć specjalny czas z wybranym ekspertem.

Rejestracja do Pre-Conference

Chcesz więcej? Pre-Conference da możliwość uczestniczenia w maksymalnie 3 dodatkowych zajęciach przed rozpoczęciem głównego wydarzenia. Pozwoli to zwolnić czas na dołączenie do najciekawszych zajęć w późniejszym terminie.

Rejestracja

Rejestracja MASTERs Pre-Conference

  • Poniedziałek: 16 września 2019 od 10:30 do 13:00

Rejestracja do głównej konferencji MASTERs

  • Wtorek: 17 września 2019 od 07:30 do 13:00

Podczas rejestracji otrzymasz odznakę, którą należy nosić podczas całej konferencji, podczas zajęć, posiłków i wydarzeń.

Wieczór ekspertów

Wieczór ekspertów stanowi doskonałą okazję dla uczestników konferencji na spotkanie z uznanymi ekspertami z różnych technologii. Spreespeicher Event Center oferuje doskonałą lokalizację dla kontaktu ze specjalistami z Microchip, konsultantami projektowymi, dystrybutorami oraz firmami technologicznymi.

Microchip MASTERS 2019 - Berlin

Zajmij swoje miejsce już dziś!

Zapisz się do wydarzenia