Dodano: czwartek, 01 sierpień 2019r. Producent: Skyworks Komentarzy: (dodaj komentarz)

Skyworks rozszerza portfolio niezawodnych rozwiązań dla aplikacji wojskowych oraz kosmicznych

Skyworks rozszerza portfolio niezawodnych rozwiązań dla aplikacji wojskowych oraz kosmicznych

Firma Skyworks Solutions, Inc., innowator w dziedzinie wysokowydajnych półprzewodników analogowych łączących ludzi, miejsca i rzeczy, zaprezentowała dziś swoje najnowsze rozwiązania o wysokiej niezawodności dla wymagających zastosowań wojskowych i kosmicznych o surowych wymaganiach operacyjnych. Hermetycznie zamknięte, szerokopasmowe wzmacniacze o niskim poziomie szumów i impedancji firmy Skyworks, działają w trudnych warunkach i mogą być wykorzystywane na wielu platformach komunikacyjnych. Dzięki zintegrowaniu wszystkich komponentów peryferyjnych w zoptymalizowanym ceramicznym pakiecie QFN, urządzenia te upraszczają proces projektowania i zmniejszają przestrzeń na płycie, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność w zastosowaniach kosmicznych i obronnych nowej generacji, takich jak m.in. satelity i systemy awioniki.

Skyworks z przyjemnością przedstawia zaawansowane produkty, które działają płynnie w trudnych warunkach” - powiedział Achim Soelter, dyrektor generalny ds. aplikacji obronch i przestrzeni kosmicznej w Skyworks. „Wraz z rozszerzaniem naszego portfolio stale zwiększamy wydajność, zasilając kluczowe funkcje w sieciach nawigacyjnych, komunikacyjnych i radarowych, które muszą działać codziennie i bez przerwy”.

Według szacunków BCC Research szacuje się, że globalny rynek łączności satelitarnej, jeden segment przemysłu lotniczego i obronnego, osiągnie prawie 7,5 mld USD do 2022 r., W porównaniu z prawie 4,6 mld USD w 2017 r., oraz roczną stopę wzrostu wynoszącą 11 procent.

Skyworks dostarcza ekranowane i hermetycznie uszczelnione transoptory o wysokiej niezawodności, diody RF i RFIC, w tym moduły wieloukładowe (MCM) jako część swojego portfolio. Kontrola ekranowania produktu obejmuje równowartość klasy B i klasy S standardu MIL-PRF-38535, klasy H i klasy K standardu MILPRF-38534 oraz poziomów JANS, JANTX i JANTXV standardu MIL-PRF-19500.

Wybrane rozwiązania obejmują m.in. układy:

 • SKYH22001 - Hermetycznie zamknięty, zintegrowany szerokopasmowy wzmacniacz niskoszumowy o możliwości pracy w temperaturze od -55 ° do + 125 ° C. Wewnętrznie dostrojony dla częstotliwości od 700 MHz do 2,7 GHz, z możliwością strojenia do 3,8 GHz.
 • SKYH22002 - Hermetycznie zamknięty, zintegrowany wzmacniacz bloku wzmocnienia o wydajności o możliwości pracy w temperaturze od -55 ° do + 125 ° C. Wewnętrznie dostrojony dla częstotliwości od 700 MHz do 2,7 GHz, z możliwością strojenia od 0,1 do 6 GHz.

  Komentarze do artykułu

  Pozostałe aktualności:

  AE3003 nowy dławik Common Mode firmy Pulse Electronics dla aplikacji motoryzacyjnych 100Base-T1 PoDL

  AE3003 nowy dławik Common Mode firmy Pulse Electronics dla aplikacji...

  Firma Pulse Electronics ogłosiła dostępność nowego dławika trybu wspólnego (CMC) AE3003 100Base-T1 PoDL, do zastosowań w aplikacjach...

  Konferencja Microchip MASTERS 2019 w Berlinie

  Konferencja Microchip MASTERS 2019 w Berlinie

  Gamma jako autoryzowany dystrybutor Microchip Technology Inc. w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Microchip’s European...

  SMC 1000 8x25G firmy Microchip zwiększa przepustowość pamięci w aplikacjach DDIMM DDR4, dzięki interfejsowi Open Memory Interface (OMI)

  SMC 1000 8x25G firmy Microchip zwiększa przepustowość pamięci w aplikacjach DDIMM...

  Firma Microchip Technology Inc. zaprezentowała pierwszy w branży dostępny komercyjnie kontroler pamięci szeregowej. SMC 1000 8x25G...