Dodano: wtorek, 21 maj 2019r. Producent: Avalue

QSer platforma IoT firmy Avalue poprawia wydajność obsługi punktów detalicznych i restauracji

Avalue QSer

Wraz z nadejściem nowej ery handlu detalicznego, konsumenci oczekują natychmiastowej obsługi bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, ale detaliści nie są w stanie spełnić tych oczekiwań, ponieważ niedobór siły roboczej jest ich największym problemem. Trudność w świadczeniu tychże usług jest jeszcze większa, jeśli restauracja oferuje prywatne pokoje lub jest dwupoziomowa. Wymaga to od gości, aby odchodzili od stolików, aby szukać pomocy u obsługi, niepotrzebnie wydłużając czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia i zwiększając niezadowolenie klienta.

Przyspieszenie usług dzięki QSer

Czy istnieje sposób na skrócenie czasu oczekiwania w restauracji? Tak, dzięki innowacyjnemu inteligentnemu rozwiązaniu obsługi detalicznej opartemu na IoT firmy Avalue Technology - QSer.

Kiedy klienci naciskają przyciski QSer umieszczone na swoich stolikach, ich żądania są przesyłane przez Bluetooth do opaski QSer noszonej przez kelnerów. Jedno spojrzenie na opaskę pozwoli kelnerom poznać rodzaj wymaganej usługi przy danym stoliku, umożliwiając im podjęcie szybkiej reakcji na potrzeby klientów i zapewnienie im wymaganej obsługi w możliwie najkrótszym czasie. Korzystając z przycisków i opasek na rękę, kelnerzy mogą świadczyć usługi z wysoką dokładnością i nie muszą stale rozglądać się, aby sprawdzić, czy klienci potrzebują ich usług, podczas gdy są w trakcie wykonywania innych zadań, które wymagają ich uwagi. Ograniczając liczbę podróży do I od stolików, można zaoszczędzić nawet do 50% czasu obsługi, co znacznie zmniejsza problem braku siły roboczej. Co więcej, szybsza obsługa zwiększy obroty stołu, co z kolei zwiększy zadowolenie klientów i ich powrót w niedługim czasie.

Avalue QSer

Czym jest QSer?

Wspierana przez blisko 20-letnie doświadczenie we wbudowanych komputerach przemysłowych, firma Avalue odważyła się na wkroczenie na rynek inteligentnego handlu detalicznego, będąc w pełni zaangażowana w dostarczanie potrzebnych rozwiązań detalicznych konsumentom i właścicielom firm. Uruchomione niedawno inteligentne rozwiązanie IoT dla handlu detalicznego - QSer, zostało opracowane dla detalistów i restauracji, które muszą zapewnić spersonalizowaną obsługę. W pełni rozwinięta przez Avalue platforma, łączy sprzęt i oprogramowanie w kompleksowe inteligentne i zintegrowane rozwiązanie detaliczne. Zaprojektowane z myślą o prostocie obsługi przyciski serwisowe udostępniają klientom do wyboru cztery domyślne przyciski, obejmujące takie żądania jak m.in. składanie zamówienia, obsługę kelnerską, sprzątanie i naliczanie opłat. Dodatkowy przycisk z boku urządzenia umożliwia kelnerom wyłączenie wezwania po spełnieniu swojej usługi dla danego stolika. Dzięki transmisji Bluetooth między przyciskami usług i opaskami kelnerzy są natychmiast powiadamiani o żądaniach i mogą na nie odpowiedzieć z wysoką sprawnością. Ponadto, poprzez bramki danych IoT i Wi-Fi, wszystkie żądania i zakończone usługi są rejestrowane, analizowane, śledzone i digitalizowane w celu dalszej analizy i monitorowania. Dzięki wizualnym raportom, właściciele restauracji mogą uzyskać informacje na temat wydajności usług kelnerów i obszarów usług, które wymagają poprawy, umożliwiając im optymalizację wykorzystania istniejących zasobów dzięki stałemu monitorowaniu i wszechstronnej alokacji siły roboczej.

QSer dba jednocześnie o potrzeby kelnerów, klientów i właścicieli firm, zapewniając szybką i dokładną obsługę w celu zwiększenia zadowolenia klientów i skrócenia czasu oczekiwania, zwiększając tym samym tempo obrotu i obniżając koszty operacyjne. Wzrost wydajności może również zwiększyć ogólne przychody firmy, a co najważniejsze, zapewnia doskonałą obsługę klienta.

Przyciski serwisowe QSer są łatwe w instalacji. Działając na baterie, mogą wytrzymać do sześciu miesięcy przy normalnym użytkowaniu, będąc proste w instalacji i utrzymaniu bez konieczności niszczenia wystroju wnętrza lub konieczności stosowania dodatkowego okablowania. Każdy zestaw przycisków ma pasek samoprzylepny wielokrotnego użytku, aby umożliwić łatwą instalację. Przyciski QSer są również odporne na olej i wodę dzięki obudowie o klasie ochrony IP54, dzięki czemu nadają się do użytku w środowisku restauracyjnym.

W razie wszelkich pytań odnośnie nowej platformy QSer firmy Avalue zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym.