Dodano: środa, 15 maj 2019r. Producent: Gamma

Rozwiązania FPGA firm Microsemi oraz Mentor Graphics na stoisku firmy Gamma w czasie targów Evertiq Expo

Gamma jako jeden z wiodących dystrybutorów podzespołów elektronicznych w Polsce, zaprasza Państwa do wzięcia udziału w nadchodzących targach Evertiq Expo, które odbędą się po raz pierwszy na terenie PGE Stadionu Narodowego w Warszawie już 16 maja!

Aby wziąć w nich udział wystarczy zarejestrować się bezpłatnie na stronie wydarzenia, zaznaczając w polu "W jaki sposób dowiedziałeś się o Evertiq Expo?" firmę Gamma jako dostawcę.

W tym roku motywem przewodnim naszej obecności będzie tematyka FPGA. Zapraszamy serdecznie na stoisko 119, gdzie zaprezentujemy Państwu najnowsze rozwiązania liderów branży firm Microsemi (Microchip) oraz Mentor Graphics (Siemens). Poniżej dla Państwa wygody znajduje się mapka sytuacyjna targów z oznaczeniem naszego stanowiska, gdzie będzie nam miło zamieć z Państwem m.in. kilka słów, zaprezentować ofertę produktową i podzielić się wrażeniami z imprezy.

Microsemi

Platformy FPGA Fusion, IGLOO, PolarFire, ProASIC dla aplikacji przemysłowych, motoryzacyjnych, lotniczych oraz obronnych

Mentor Graphics

Narzędzia projektowe i wspierające rozwój aplikacji FPGA