Dodano: piątek, 25 styczeń 2019r. Producent: LCD Komentarzy: (dodaj komentarz)

Wyświetlacze EBTN w dystrybucyjnej ofercie firmy Gamma

Technologia EBTN (Enhanced Background Twisted Nemetic) to innowacyjna i udoskonalona wersja wyświetlaczy typu TN. Wyświetlane dane wywołują doskonałe wrażenia wzrokowe poprzez zastosowanie bardzo wysokich kontrastów i dużych kątów widzenia.

Technologia EBTN pozwala na wykonanie hybrydy wyświetlacza znakowego i pola graficznego przy relatywnie niskiej cenie, co stanowi doskonałą, a zarazem tańszą alternatywę dla wyświetlaczy graficznych. Maksymalna oferowana rozdzielczość takiego wyświetlacza to 132x16 lub 128x64. Technologia pozwala na wykonanie wyświetlacza z pikselami o wielkości minimalnej 0,1mm x 0,1mm, a nawet na specjalne zamówienie 0,05mm x 0,05mm przy czym minimalna odległość pomiędzy kolejnymi pikselami wynosi 0,01mm. Możliwe jest zamówienie dedykowanych kształtów wyświetlaczy, jak np. koło czy owal.

Wyświetlacze EBTN w dystrybucyjnej ofercie Gamma

Wyświetlacze pracują w szerokim zakresie temperatur od -35°C do około 70°C, przy czym nawet w ujemnych temperaturach charakteryzują się dosyć szybkim czasem odpowiedzi.

Wyświetlacze EBTN w dystrybucyjnej ofercie Gamma

Wyświetlacze w technologii EBTN dedykowane są przede wszystkim do takich aplikacji, jak: kasy fiskalne, aparatura medyczna, urządzenia pomiarowe oraz wszelkie urządzenia przenośne w związku z bardzo niskim zapotrzebowaniem na prąd.

Idealne zobrazowanie wyświetlanych informacji odbywa się przy wybraniu opcji wyświetlacza w typie EBTN Transmissive Negative, co zostało zobrazowane poniżej.

Wyświetlacze EBTN w dystrybucyjnej ofercie Gamma

Komentarze do artykułu

Pozostałe aktualności:

Kondensatory typu Snap-in firmy jb Capacitors

Kondensatory typu Snap-in firmy jb Capacitors

jb Capacitors produkuje różne serie aluminiowych kondensatorów elektrolitycznych typu Snap-In o wysokim tętnieniu prądu, które...

AE3003 nowy dławik Common Mode firmy Pulse Electronics dla aplikacji motoryzacyjnych 100Base-T1 PoDL

AE3003 nowy dławik Common Mode firmy Pulse Electronics dla aplikacji...

Firma Pulse Electronics ogłosiła dostępność nowego dławika trybu wspólnego (CMC) AE3003 100Base-T1 PoDL, do zastosowań w aplikacjach...

Konferencja Microchip MASTERS 2019 w Berlinie

Konferencja Microchip MASTERS 2019 w Berlinie

Gamma jako autoryzowany dystrybutor Microchip Technology Inc. w Polsce ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w Microchip’s European...