- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
Digi® TransPort WR54 niezawodny i wydajny router bezprzewodowy LTE-Advanced dla złożonych środowisk mobilnych i przemysłowych
Digi International®, wiodący dostawca produktów i usług łączności Internetu rzeczy (IoT), zaprezentował niezwykle niezawodny, bezpieczny i wydajny router bezprzewodowy Digi® TransPort WR54 dla złożonych środowisk mobilnych i przemysłowych.
Dzięki podwójnym redundantnym interfejsom komórkowym router Digi WR54 zapewnia natychmiastową awaryjną łączność, zapewniając niemal stały czas bezawaryjnej pracy i ciągłą łączność, zwłaszcza gdy pojazdy poruszają się po mieście lub w lokalizacjach o marginalnym zasięgu sieci komórkowej. Dzięki certyfikacji klasy militarnej Mil-spec oraz wbudowanemu frameworkowi zabezpieczeń Digi TrustFence®, router LTE-Advanced WR54 został zaprojektowany specjalnie w celu sprostania wyzwaniom związanym z łącznością w wielu lokalizacjach, będących w ruchu w aplikacjach transportu kolejowego i publicznego do floty transportowej po pojazdy służb ratowniczych i porządkowych.

Podczas gdy aplikacje intensyfikują wykorzystanie danych oraz wymagają coraz wyższych prędkości, wiele przemysłowych routerów nie nadąża za nimi. Technologia LTE-Advanced z agregacją operatorów przesuwają teoretyczne prędkości pobierania do 300 Mb/s, a następna generacja radia komórkowego może agregować trzy lub więcej kanałów dla osiągnięcia prędkości do 600 Mb/s. Dodatkowo przewiduje się, że tegoroczne wdrożenia sieci 5G jeszcze bardziej popchną wymagania dotyczące wydajności i przetwarzania aplikacji na krawędzi sieci. Digi WR54 oferuje moduł komórkowy LTE-Advanced zbudowany na platformie, która obsługuje wyższe prędkości w celu zoptymalizowania przepustowości, a jednocześnie jest gotowa na przyszłość w miarę ulepszania możliwości sieci komórkowej.
Wiele przypadków użycia w systemach tranzytowych wymaga wytrzymałych, niezawodnych i szybkich rozwiązań komunikacyjnych do przesyłania najważniejszych danych i komunikacji. Integratorzy systemów tranzytowych wymagają łączności w celu śledzenia floty, monitorowania logistyki, parametrów silnika i sterowników, gromadzenia opłat i monitorowania wideo. Z kolei przedsiębiorstwa kolejowe, potrzebują stałego wglądu w złożone zintegrowane systemy, a korporacje przemysłowe, takie jak firmy użyteczności publicznej, muszą monitorować aktywa o dużej wartości.
Architektura routera Digi WR54 spełnia te wymagania, nie tylko poprzez wspomniany moduł komórkowy LTE-Advanced, ale także dzięki czterem portom Gigabit Ethernet dla systemów przewodowych oraz najnowszemu standardowi Wi-Fi 802.11 ac, który spełni wymagania każdego użytkownika.
Inne kluczowe funkcje obejmują:
- Dwurdzeniowy procesor MIPS o szybkości 880 MHz, sprawia iż router Digi WR54 jest przyszłościowym rozwiązaniem zdolnym do obsługi wyższych prędkości i możliwości sieci w miarę aktualizowania infrastruktury, w celu stałej ich obsługi
- Certyfikacje SAE J1455, MILSTD-810G oraz IP-54 dają pewność iż router jest odporny na wodę, kurz, wysoką temperaturę, drgania i inne wyzwania środowiskowe specyficzne dla aplikacji transportowych i wielu zastosowań przemysłowych
- Opcjonalna redundancja łączności komórkowej, zapewniająca ciągłą łączność dla użytkowników, którzy nie mogą sobie pozwolić na przestoje. Jeśli podstawowy operator komórkowy przestanie działać lub dojdzie do utraty zasięgu, router Digi WR54 automatycznie i natychmiast przełączy się na drugiego operatora
- Digi TrustFence® - platforma bezpieczeństwa urządzeń, która upraszcza proces zabezpieczania podłączonych urządzeń i dostosowuje się do nowych i zmieniających się stale zagrożeń
- Digi Remote Manager® - za pomocą tego narzędzia do zarządzania, użytkownicy mogą wygodnie i wydajnie zarządzać swoimi urządzeniami w chmurze, otrzymywać powiadomienia oraz monitorować stan swoich zdalnych aplikacji
Dodatkowo, dla użytkowników pragnących dodać szybką łączność Wi-Fi dla swoich klientów i pasażerów w systemach transportu masowego, firma Digi dysponuje niedawno wprowadzonym bezprzewodowym routerem Digi® TransPort WR64, oferującym kompleksowe rozwiązanie komunikacji mobilnej dla bezpiecznej łączności komórkowej między pojazdami a centralnym centrum operacyjnym. WR64 dysponuje zintegrowanym punktem dostępowym Wi-Fi dla klientów, interfejsem USB, szeregowym oraz czteroportowym przełącznikiem Ethernet, GPS i łącznością Bluetooth w celu obsługi złożonych aplikacji tranzytowych lub przemysłowych w jednym skonsolidowanym urządzeniu.
Specyfikacja
| Digi TransPort WR54 | |
|---|---|
| OGÓLNE | |
| Zarządzanie | FTP, SFTP, SCP; Protocol analyzer with PCAP for Wireshark; Event logging with Syslog and SMTP; NTP/SNTP, WebUI (HTTP/HTTPS); CLI (Telnet, SSH, SMS), Digi Remote Manager® (cloud based); SNMP v1/v2c/v3 (user installed/managed) |
| Obudowa | Aluminiowa IP54 z kołnierzem mocującym |
| Wymiary | 14.61 x 20.95 x 6.35 cm |
| Programowalność | Python 3.6 |
| LED | Power, GPS, Wi-Fi, WWANSignal Strength & Service |
| GNSS | 72 Channel, 3 concurrent GNSS, Send/receive NMEA/TAIP |
| Wyłączenie | Configurable power down delay after ignition off indication |
| Bezpieczeństwo | StatefulFirewall, IPsec VPN, PKI, RADIUS, Mobile IKE, SHA-2 |
| Protokoły | IPv6,DMNR, IGMP, DNSUpdate, QoS, SNTP, Dynamic DNS |
| Czas | Battery-backedRTC, NTP, SNTP, Client and Server |
| Wygoda | BLE and iOS/Android device dashboard / provisioning app |
| Pamięć | 256MB RAM, 512 MB Flash (minimum) |
| ZŁĄCZA | |
| USB | 1 x USB 3.0, Type A |
| Ethernet | 4 x RJ-45, 10/100/1000 BASE-T |
| Zasilanie | 3-Pin Molex Type (PWR, GND, IgnitionSense) |
| Wi-Fi | 2 x 50 Ω RP-SMA |
| 4G/LTE | 4 x 50 Ω SMA |
| GPS | 1 x 50 Ω RP-SMA |
| Bluetooth | 1 x 50 Ω RP-SMA |
| Interfejs szeregowy | 1 x RS232 DB 9-pin Male |
| PARAMETRY ŚRODOWISKOWE | |
| Temperatura | -30°C to +70°C |
| Odpowrność na uderzenie/wibracje/itp. | MIL-STD-810G,SAE-J1455 |
| Emisje | FCC PART 15 (Class B), ISO10605/7637-2, SAE J1113 |
| Zasilanie | 9-36V, 12/24 VDC Vehicle rated |
| ŁĄCZNOŚĆ KOMÓRKOWA | |
| Technologia | DualModule LTE-Advanced CAT11, 3GPP Rel 11 |
| Praca | Loadbalancing, Failover, Dual APN |
| Tryby | Worldwide LTE & HSPA+, CarrierAggregation 3CA (3 x 20MHz) |
| Pasma | FDD: 1,2,3,4,5,7,8,12,13,17,20,25,26,28,29,30,66 TDD: 38,40,41 |
| Złącza SIM | 4 x Mini-SIM (2FF), Carrier auto-detection and image load |
| Warianty | |
| ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA WI-FI | |
| Technologia | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Kanały | 2 x 2 MIMO 2.4/5 GHz , 867 Mbps (max) |
| Tryby | 4 x Access Point Instances oraz 1x Client |
| Bezpieczeństwo | None, WPA/WPA2-Personal, WPA/WPA2-Enterprise |
| Moc TX | 21 dBm (2.4 GHz);20 dBm (5 GHz) |
| Hotspot | Captive Portal, Splash Page, Content Filtering (3rdparty) |
| ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA BLUETOOTH | |
| Technologia | Bluetooth 4.2 |
| Moc RF | 2.4 GHz Band, TX: +8 dBm, RX: -92 dBm |

| Przewidywane modele | |
| WR54-A106 | Digi TransPort WR54 Single LTE, Wi-Fi, Worldwide |
| WR54-A206 | Digi TransPort WR54 Dual LTE, Wi-Fi, Worldwide |
| Akcesoria | |
| 76002084 | WR54 Accessory Kit - Single Cellular Zawartość:
|
| 76002085 | WR54 Accessory Kit – Dual Cellular Zawartość:
|
| 76002076 | WR54 Power Supply Zawartość:
|
Pozostałe aktualności:

HV-D3 3,3kV moduły zasilania w technologii mSiC® firmy Microchip...
Nowe moduły zasilania HV-D3 integrują tranzystory MOSFET mSiC® z węglika krzemu (SiC) o napięciu 3,3 kV oraz diody...

Budowanie wydajnych ścieżek danych: Nowe platformy ewaluacyjne firmy...
Najnowsze zestawy ewaluacyjne firmy Microchip Technology pomagają inżynierom wcześnie tworzyć prototypy ścieżek...

Avalue Technology rozszerza portfolio Edge HPC o rozwiązania HPS-GNRU1A...
Firma Avalue Technology wprowadza na rynek system serwerowy HPS-GNRU1A 1U o wysokiej gęstości oraz przemysłową płytę...

EX-432 miniaturowy oscylator kwarcowy firmy Microchip Technology dla...
Firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie miniaturowego oscylatora kwarcowego EX‑423 z próżnią (EMXO) -...

Skyworks prezentuje AccuTime™ rozwiązanie IEEE 1588/PTP dla sieci 5G i...
AccuTime™ integruje pełny stos protokołu PTP oraz zaawansowany serwomechanizm odzyskiwania czasu, znacząco...

Nowej generacji transceivery PHY 100/1000BASE-T1 Single Pair Ethernet...
Wychodząc naprzeciw wymaganiom rynku firma Microchip Technology ogłosiła wprowadzenie na rynek rodzin transceiverów...

























