- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
OMNI-280 wielozakresowa antena firmy Poynting z obsługą częstotliwości 698 - 3800 MHz
Firma Poynting zaprezentowała nową uniwersalną antenę OMNI-280 obsługującą łączność dla aplikacji komórkowych 4G/3G oraz 2G, dzięki szerokiemu zakresowi obsługiwanych częstotliwości LTE/HSPA/3G/EDGE/GPRS. Antena OMNI-280 może być również wszechstronnie montowana dzięki m.in. magnetycznej podstawie lub za pomocą elementów mocujących do drążka, blatu lub ściany. Dzięki zwiększonemu zasięgowi oraz przepustowości, antena OMNI-280 stanowi atrakcyjne cenowo rozwiązanie zapewniające stabilne połączenia wysokiej jakości. Poprawia ona użyteczność, zwiększając zadowolenie klientów ze świadczonych usług. Jest ona dodatkowo przyszłościowym wyborem wspierającym obsługę sieci 5G, cechując się wyśmienitymi parametrami w zakresie CBRS (3.5GHz).
Główne cechy
- Przyszłościowa (5G), omni-kierunkowa, szerokopasmowa antena LTE SiSo
- Wstecznie kompatybilna z technologiami 3G, 2G
- Poprawia komfort użytkowania użytkowników sieci komórkowej
- Zwiększona stabilność połączeń
- Obudowa odporna na warunki atmosferyczne (IP 65)
- Montaż na słupie, ścianie i za pomocą stopki magnetycznej
Więcej informacji o nowej antenie firmy Poynting OMNI-280 mogą Państwo uzyskać w załączonej dokumentacji technicznej.

| Electrical Specifications | |
| Frequency Bands | 698 - 960 MHz 1710 - 2700 MHz 3400 - 3800 MHz |
| Gain (Max) | 4 dBi |
| VSWR | 2:1 |
| Feed Power Handling | 10 W |
| Input impedance | 50 Ohm |
| Polarisation | Linear vertical |
| Cable loss | 0.47Db/m @900 MHz 0.75Db/m @ 2000 MHz 0.79Db/m @2500 MHz 0.83Db/m @ 3500 MHz |
| DC Short | Yes |
| Cable length | 1m |
| Cable type | RG58 |
| Connector | SMA(m) |
| Mechanical Specifications | |
| Product Dimensions (L x W) | ± 154 mm x 51 mm |
| Material | ABS (Halogen Free) |
| Radome Colour | Cool Gray 1C |
| Environmental Specifications | |
| Wind Surv | <120km/h |
| Temperature Range (Operating) | -20°C to +70°C |
| Environmental Conditions | Outdoor/Indoor |
| Operating Relative Humidity | Up to 98% |
| Box Contents | |
| Antenna | A-OMNI-0280-01 |
| EAN | 0707273470027 |
| Mounting Bracket | Pole and wall mount |
| Certification Approvals and Standards | |
| Water ingress protection ratio/standard | IP 65 |
| Impact resistance | IK 08 |
| Salt spray | MIL-STD 810F/ASTM B117 |
| Product Safety | Complies with CE, EN, CSA and IEC standards |
Pozostałe aktualności:

WIZnet W55RP20 mikrokontroler z Ethernetem w jednym rozwiązaniu oferuje...
Firma WIZnet zaprezentowała układ W55RP20, który integruje mikrokontroler z pełnym sprzętowym kontrolerem Ethernet....

700W zasilacz impulsowy AC-DC AQF700(C) firmy Arch Electronics do...
Zasilacz impulsowy AC-DC ARCH AQF700(C) o mocy 700W zapewnia wysoką moc wyjściową w wyjątkowo kompaktowej obudowie -...

Platforma Digi IX25 5G łączy LTE, 5G RedCap i 5G eMBB z czterema portami...
Digi International wiodący globalny dostawca produktów i usług łączności Internetu Rzeczy (IoT), zaprezentował Digi...

Digi XBee® Studio kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji...
Digi XBee® Studio to kompletne narzędzie do zarządzania i konfiguracji urządzeń Digi XBee. Aplikacja zawiera...

Lantech Communications Global Inc uzyskał międzynarodowy certyfikat IEC...
Lantech Communications Global Inc., wiodący producent rozwiązań sieciowych dla przemysłu, poinformował, że produkty...

Moduł SOM Digi ConnectCore 95 napędza nową generację aplikacji IIoT
Digi ConnectCore 95 umożliwia firmom dostarczanie inteligentniejszych urządzeń medycznych, bezpiecznych systemów...

























