- Baterie i akumulatory
- Elementy indukcyjne
- Elementy półprzewodnikowe
- Czujniki
- Elementy dysktretne
- Mikrokontrolery
- Przełączniki
- Układy scalone
- Zarządzanie energią
- Cyfrowe potencjometry
- Czujniki temperatury
- Kontrolery mocy
- Moduły DC-DC
- Oświetlenie i wyświetlacze
- PMIC
- Pozostałe
- Przełączniki mocy
- Regulatory AC/DC Power Integrations
- Regulatory DC/DC
- Regulatory DC/DC Power Integrations
- Regulatory liniowe LDO
- Stabilizatory napięcia
- Sterowniki MOSFET
- Terminatory DDR
- Układy nadzorcze
- Ładowarki baterii
- Zestawy uruchomieniowe
- Komunikacja
- LED
- Przekaźniki
- Rezonatory filtry i źródła częstotliwości
- RFID
- Wyświetlacze
- Zasilacze impulsowe
Ważne informacje
L610E nowy miniaturowy moduł NB-IoT firmy Mobiletek
Firma Mobiletek Communication Ltd. zapowiedziała nowy miniaturowy moduł komunikacyjny NB-IoT L610E bazujący na najnowszej platformie Qualcomm MDM9206 przeznaczony dla stale rosnącego rynku internetu przedmiotów IoT. Wśród podobnych rozwiązań na rynku, L610E charakteryzuje się najbardziej kompaktowymi wymiarami wynoszącymi 21,5 x 25,0 x 2,6 mm.

Główne parametry techniczne modułu L610E:
| Procesor | ARM Cortex-A7 1200 MHz |
| Zakres częstotliwości | NB-IoT: B8/B20 |
| Sterowanie za pomocą komend AT | |
| Aktualizacja firmware za pośrednictwem USB | |
| Napięcie zasilania | 3,4 do 4,2 V (zalecane 3,8 V) |
| Temperatura pracy | -40 do +85°C |
| Temperatura przechowywania | -45°C do +90°C |
| Wymiary | 21,5 ? 25,0 ? 2,6mm |
| Obudowa | LCC |
| Waga | ~2g |
| Interfejsy | UART, USIM, GPIO, USB 2.0, ADC, SPI, I2C, NETLIGHT, POWER KEYT, RESET |
| Obsługa | TCP, UDP, FTP, HTTP, SMTP |
| Certyfikacja | 3C, TA, CE, ROHS |
Więcej informacji o module L610E firmy Mobiletek mogą Państwo uzyskać w załączonej dokumentacji.
Pozostałe aktualności:

Bezpieczna, inteligentna platforma All in One w systemie modułowym SOM...
Digi ConnectCore 95, oparty na procesorze aplikacyjnym NXP i.MX 95, to wydajna bezprzewodowa platforma systemowa...

Microchip Technology zwiększa moce produkcyjne maserów wodorowych, aby...
Firma Microchip Technology ogłosiła dziś otwarcie nowego zakładu w Tuscaloosa w Alabamie, który skoncentruje się na...

Microchip Technology rozszerza rodzinę kontrolerów Root of Trust i...
Microchip Technology rozszerza swoją ofertę urządzeń Trust Shield, gotowych do obsługi PQC, o kontroler platformy...

Skyworks Si82Ax izolowany sterownik bramki 1A dla MOSFET i IGBT
Rodzina urządzeń Skyworks SI82Ax stanowi kompleksowe rozwiązanie w tym zakresie. Obejmuje zarówno jednokanałowe...

Wymiana czujników Halla na czujniki TMR - jak i dlaczego?
Czujniki oparte na efekcie tunelowej magnetorezystancji (TMR) serii RedRock firmy Coto Technology stanowią doskonałą...

Niezawodne zasilanie pomocnicze dla infrastruktury inteligentnych sieci...
Wraz z przyspieszeniem globalnego wdrażania inteligentnych sieci energetycznych, inteligentne liczniki energii...

























