Gamma Sp. z o.o. jest autoryzowanym dystrybutorem przekaźników firmy Siemens Digital Industries Software w Polsce

POMYŚL DWA RAZY PRZED WYBOREM

OPROGRAMOWANIE SIEMENS TO WYBÓR DLA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH INŻYNIERÓW

Ponieważ projekty stają się coraz trudniejsze, nie pozwól, aby projekt zaważył na Twojej karierze. Firma Siemens oferuje wysokiej jakości oprogramowanie, na które wymagający inżynierowie mogą liczyć w najbardziej złożonych projektach.

Oferta profesjonalnego oprogramowania projektowego

Projektowanie, symulacja, weryfikacja na najwyższym światowym poziomie

VeSys Design zapewnia środowisko graficzne do tworzenia schematu połączeń.

Vesys

Pakiet narzędzi do projektowania okablowania i wiązek elektrycznych.

Służy do tworzenia schematów elektrycznych i dokumentacji serwisowej a wbudowana inteligencja automatyzuje wiele zadań projektowych. Symulacja pomaga projektantom sprawdzać i walidować ich projekty w trakcie ich tworzenia. Pozwala to wyeliminować błędy szybciej i na wcześniejszym etapie procesu projektowania. Pokazuje również napięcia i prądy, wskazując obszary problematyczne, takie jak zwarcia oraz pozwalana walidację rozmiarów przewodów i bezpieczników. VeSys automatycznie generuje raporty dla przewodów, złączy i urządzeń użytych w projekcie. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że tworzenie projektów wiązek jest łatwe.

Analiza termiczna - oprogramowanie Simcenter FloEFD oraz Simcenter FloTHERM z portfolio Siemens Digital Industries Software

Floterm XT

Rozwiązanie do symulacji i projektowania układów chłodzenia elektroniki.

Umożliwia on inżynierom i projektantom prowadzić analizy termiczne dla różnorodnych systemów elektronicznych. Zakres obejmuje zarówno obudowy układów scalonych, poziom płyt elektroniki PCB aż do szaf z elektroniką wraz z ich otoczeniem. Produkt oparty jest o 3D CFD solver, który umożliwia symulacje przepływu powietrza - wymuszonego i naturalnego, oraz transferu ciepła - poprzez przewodzenie, konwekcję oraz promieniowanie. Simcenter FloTHERM XT został stworzony z myślą o nie specjalistach w dziedzinie symulacji termicznych a inżynierach. Celem stosowania tego narzędzia jest sprawne korzystanie z symulacji termicznych w procesie projektowania i liminacja nadmiaru prototypów na drodze do osiągnięcia zaplanowanych rezultatów.

Capital - zaawansowane oprogramowanie do projektowania, zarządzania i walidacji skomplikowanych systemów wiązek elektrycznych.

Capital

Zaawansowane oprogramowanie do projektowania, zarządzania i walidacji skomplikowanych systemów wiązek elektrycznych.

Platforma programowa Capital stanowi spójny i integralny system narzędzi obejmujący zakres od etapu definicji produktu, poprzez etap jego projektowania oraz produkcji, aż do serwisowania. Dotyczy to również wszystkich wariantów zdefiniowanych na bazie produktu wyjściowego.