Switch przemysłowy 8x10/100TX+2x10/100/1000T/ Dual Speed SFP z PoE at/a (PN 8350-754)

Producent: Lantech Oznaczenie producenta: IPES-0208CA Oznaczenie Gamma: IPES-0208CA

  • Switch przemysłowy 8x10/100TX+2x10/100/1000T/ Dual Speed SFP z PoE at/a (PN 8350-754)

Opcje produktu:

3
Dostępny
2 dni
2 dni

Opis produktu:

Switch IPES-0208CA to seria przemysłowych switchy PoE firmy Lantech, które obsługują redundantne napięcie wejściowe 12-48V w celu dostarczenia mocy 15,4/30W dla każdego z dostępnych portów PoE. Posiada również styk przekaźnika do połączenia z systemem alarmowym w przypadku awarii zasilania lub portu.

Nowe przełączniki zaprojektowane są dla aplikacji motoryzacyjnych oraz przemysłowych. Posiadają solidną obudowę klasy IP30 i zostały przetestowane dla spełnienia przemysłowych standardów EMC oraz EMI. Przeprowadzone rygorystyczne badania mechaniczne potwierdziły odporność na swobodny upadek, uderzenia oraz wibracje, potwierdzając tym samym długoterminową niezawodność urządzeń w niekorzystnych środowiskach aplikacji przemysłowych. Switch przemysłowy IPES-0208CA jest odpowiednim wyborem dla aplikacji PoE stosowanych w pojazdach oraz terenach przemysłowych, gdzie dostępne źródło energii ograniczone jest do dostarczenia napięcia 12V lub 24V, a koniecznością jest zastosowanie np. nadzoru kamer IP.

Dostępne modele

P/NNazwa modeluOpis
8350-751IPES-0208CA-12V8 10/100TX + 2 10/100/1000T/ Dual Speed SFP Combo w/ 8 Booster PoE at/af Injector (12~48V) Industrial Switch; -20~60C
8350-760IPES-0208CA-12V-E8 10/100TX + 2 10/100/1000T/ Dual Speed SFP Combo w/ 8 Booster PoE at/af Injector (12~48V) Industrial Switch; -40°C~75°C
8350-754IPES-0208CA8 10/100TX + 2 10/100/1000T/ Dual Speed SFP Combo w/ 8 48VDC PoE at/af Injector Industrial Switch; -20~60C
8350-755IPES-0208CA-E8 10/100TX + 2 10/100/1000T/ Dual Speed SFP Combo w/ 8 48VDC PoE at/af Injector Industrial Switch; -40°C~75°C

Specyfikacja

IEEE Standards

IEEE 802.3 10Base-T Ethernet
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE802.3ab 1000Base-T
IEEE802.3z Gigabit fiber
IEEE802.3x Flow Control and Back Pressure
IEEE802.3af/at Power over Ethernet

Switch Architecture

Back-plane (Switching Fabric): 5.6Gbps
Packet throughput ability(Full-Duplex): 8.3Mpps @64bytes

Transfer Rate

14,880pps for Ethernet port
148,800pps for Fast Ethernet port
1,488,000pps for Gigabit Fiber Ethernet port

Packet Buffer

1Mbits

MAC Address

8K MAC address table

Connectors

10/100TX: 8 x RJ-45
10/100/1000T/ Mini-GBIC Combo: 2 x RJ-45 + 2 x 100/1000 SFP sockets

Network Cable

10Base-T: UTP/STP Cat. 3, 4, 5/ 5E/ 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
100Base-TX: UTP/STP Cat. 5/ 5E/ 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)
1000Base-TX: UTP/STP Cat. 5/ 5E/ 6 cable
EIA/TIA-568 100-ohm (100m)

Optical Fiber

Multi-mode: 50/125um~62.5/125um
Single-mode: 9/125um
Available distance: 2km (Multi-mode)/30km (Single-mode)
Wavelength: 1310nm (Multi-mode/Single-mode)

Protocol

CSMA/CD

PoE pin assignment

RJ-45 port # 1~# 8 support IEEE 802.3af/at End-point, Alternative A mode. Per port provides 15.4W/30W ability.
Positive (VCC+): RJ-45 pin 1,2.
Negative (VCC-): RJ-45 pin 3,6.

LED

Per unit: Power (Green), Power 1 (Green), Power 2 (Green), Fault (Red),
8 port 10/100: Link/Activity (Green), Full duplex/Collision (Yellow), Power Feeding (Green)
Giga port: Link/Activity(Green),Giga Speed (Yellow)

Relay Output

Provides one relay output for port breakdown, power fail and alarm.
Alarm Relay current carry ability: 1A @ DC24V

Power Supply

External Power Supply: DC 9~56V, Redundant power D9V~DC 56V and connective removable terminal block.

Power Consumption

10 Watts (Max.); POE Power Budget: 240 Watts (Max.) at 48V input; 120Watts at 24V input; 90Watts at 12V input

Operating Humidity

5% ~ 95% (Non-condensing)

Operating Temperature

Standard: -20°C~60°C /-13°F~140°F
-E model: -40°C~75°C /-40°F~167°F

Storage Temperature

-40°C~85°C / -40°F~185°F

Case Dimension

IP-30, 74mm (W) x 114mm (D) x 152mm (H)

Installation

Provide DIN rail kit and wall mount ear** for wall mount or DIN-type cabinet install

EMI & EMS

FCC Class A, CE EN61000-4-2 (ESD), CE EN61000-4-3 (RS), CE EN-61000-4-4 (EFT),
CE EN61000-4-5 (Surge), CE EN61000-4-6 (CS), CE EN61000-4-8, CE EN61000-4-11,
CE EN61000-4-12, CE EN61000-6-2, CE EN61000-6-4 , ISO-7637

Stability Testing

IEC60068-2-32 (Free fall), IEC60068-2-27 (Shock), IEC60068-2-6 (Vibration)

Warranty

5 years

Dostawa w 48 godzin!

Cena jednostkowa

1,269.17 zł (netto)
1,561.08 zł (brutto)

(brutto)
(netto)
10 +
1,311.31 zł
1,066.10 zł
Ostatnia aktualizacja produktu: 2018-01-19 10:50:03

Podobne produkty

Switch przemysłowy 8x10/100TX (-20 +60 ) (PN 8350-620)
Switch...

572.84 zł

704.59 zł (brutto)
Niezarządzalny switch przemysłowy 4x10/100TX+2x100FX (SC,SM 30km) (PN 8350-341)
Niezarządzalny...

891.85 zł

1,096.98 zł (brutto)

Załączniki i dokumentacje

AKM65 zewnętrzne zasilacze firmy XP Power o sprawności 90% z przeznaczeniem dla aplikacji medycznych oraz IT
Udostępnij

AKM65 zewnętrzne zasilacze firmy XP Power o sprawności 90% z przeznaczeniem dla...

Firma XP Power zaprezentowała nową serię zewnętrznych zasilaczy AKM65, zgodnych z najnowszymi rygorystycznymi wymaganiami efektywności...

piątek, 19 styczeń, 2018 Więcej

Nowa przemysłowej klasy seria swichy PoE IPES-0008B firmy Lantech
Udostępnij

Nowa przemysłowej klasy seria swichy PoE IPES-0008B firmy Lantech

Firma Lantech poinformowała o fazie wycofania przemysłowej klasy niezarządzalnego switcha PoE IPES-0008A. Modele: IPES-0008A-48V (IP30) P/N:...

środa, 17 styczeń, 2018 Więcej

Rozwiązanie antenowe firmy Poynting zastosowane w najdłuższym i najgłębszym tunelu świata
Udostępnij

Rozwiązanie antenowe firmy Poynting zastosowane w najdłuższym i najgłębszym tunelu...

Tunel bazowy Świętego Gotarda (Gotthard Base Tunnel), to najdłuższy i najgłębszy na świecie tunel kolejowy znajdujący się w Alpach Szwajcarskich....

poniedziałek, 15 styczeń, 2018 Więcej

Sky5™ platforma komunikacji 5G zaprezentowana przez firmę Skyworks
Udostępnij

Sky5™ platforma komunikacji 5G zaprezentowana przez firmę Skyworks

Firma Skyworks Solutions, Inc. zaprezentowała platformę Sky5™, będącą zbiorem rozwiązań, które będą obsługiwać komunikację bezprzewodową 5G, dającą...

piątek, 12 styczeń, 2018 Więcej